Обдулія Санчес знімала відео, будучи за кермом автомобіля. Дівчина не тримала кермо руками. Замість цього вона тримала свій телефон і танцювала під гучну музику в машині. У наслідок чого вона не встигла зреагувати на небезпечну ситуацію — і машина потрапила в аварію, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Машина перекинулася кілька разів. В аварії загинула 14-річна сестра водія. Попри все, після аварії дівчина продовжила вести прямий ефір, знімаючи тіло своєї сестри, заявляючи, що їй все одно.
Обличчя загиблої було знівечене. Санчес показувала труп у прямому ефірі зі словами “Я вбила сестру, але мені все одно. Я вбила свою сестру. Я знаю, що потраплю в тюрму, але мені все одно.”
Після чого дівчина почала цілувати тіло і говорити “Мені шкода, крихітко”, продовжуючи вести стрім. Жахливе відео можно переглянути тут.
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...