Обдулія Санчес знімала відео, будучи за кермом автомобіля. Дівчина не тримала кермо руками. Замість цього вона тримала свій телефон і танцювала під гучну музику в машині. У наслідок чого вона не встигла зреагувати на небезпечну ситуацію — і машина потрапила в аварію, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Машина перекинулася кілька разів. В аварії загинула 14-річна сестра водія. Попри все, після аварії дівчина продовжила вести прямий ефір, знімаючи тіло своєї сестри, заявляючи, що їй все одно.
Обличчя загиблої було знівечене. Санчес показувала труп у прямому ефірі зі словами “Я вбила сестру, але мені все одно. Я вбила свою сестру. Я знаю, що потраплю в тюрму, але мені все одно.”
Після чого дівчина почала цілувати тіло і говорити “Мені шкода, крихітко”, продовжуючи вести стрім. Жахливе відео можно переглянути тут.
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...
Родичі військовослужбовців 108-ї бригади ТРО стверджують, що їхні рідні перебувають на позиціях понад 150 днів. . Вони розповідають Радіо Свобода про неможливість виходу бійців з позицій, відсутність ротацій та голод. Військовослужбовці змушені пити і...