Обдулія Санчес знімала відео, будучи за кермом автомобіля. Дівчина не тримала кермо руками. Замість цього вона тримала свій телефон і танцювала під гучну музику в машині. У наслідок чого вона не встигла зреагувати на небезпечну ситуацію — і машина потрапила в аварію, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Машина перекинулася кілька разів. В аварії загинула 14-річна сестра водія. Попри все, після аварії дівчина продовжила вести прямий ефір, знімаючи тіло своєї сестри, заявляючи, що їй все одно.
Обличчя загиблої було знівечене. Санчес показувала труп у прямому ефірі зі словами “Я вбила сестру, але мені все одно. Я вбила свою сестру. Я знаю, що потраплю в тюрму, але мені все одно.”
Після чого дівчина почала цілувати тіло і говорити “Мені шкода, крихітко”, продовжуючи вести стрім. Жахливе відео можно переглянути тут.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...