Обдулія Санчес знімала відео, будучи за кермом автомобіля. Дівчина не тримала кермо руками. Замість цього вона тримала свій телефон і танцювала під гучну музику в машині. У наслідок чого вона не встигла зреагувати на небезпечну ситуацію — і машина потрапила в аварію, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Машина перекинулася кілька разів. В аварії загинула 14-річна сестра водія. Попри все, після аварії дівчина продовжила вести прямий ефір, знімаючи тіло своєї сестри, заявляючи, що їй все одно.
Обличчя загиблої було знівечене. Санчес показувала труп у прямому ефірі зі словами “Я вбила сестру, але мені все одно. Я вбила свою сестру. Я знаю, що потраплю в тюрму, але мені все одно.”
Після чого дівчина почала цілувати тіло і говорити “Мені шкода, крихітко”, продовжуючи вести стрім. Жахливе відео можно переглянути тут.
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...