Обдулія Санчес знімала відео, будучи за кермом автомобіля. Дівчина не тримала кермо руками. Замість цього вона тримала свій телефон і танцювала під гучну музику в машині. У наслідок чого вона не встигла зреагувати на небезпечну ситуацію — і машина потрапила в аварію, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Машина перекинулася кілька разів. В аварії загинула 14-річна сестра водія. Попри все, після аварії дівчина продовжила вести прямий ефір, знімаючи тіло своєї сестри, заявляючи, що їй все одно.
Обличчя загиблої було знівечене. Санчес показувала труп у прямому ефірі зі словами “Я вбила сестру, але мені все одно. Я вбила свою сестру. Я знаю, що потраплю в тюрму, але мені все одно.”
Після чого дівчина почала цілувати тіло і говорити “Мені шкода, крихітко”, продовжуючи вести стрім. Жахливе відео можно переглянути тут.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...