Як прожити довше вчені з'ясували, досліджуючи мавп

Збільшити тривалість життя приматів допомагають великі сім'ї і міцні соціальні зв'язки.

Фото з выдкритих джерел.

До таких висновків прийшли вчені з Ексетерського університету, за 21 рік вивчивши близько тисячі макак-резусів в Пуерто-Ріко. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. При цьому результат, на думку фахівців, можна застосувати і до людини.

Як показник кількості соціальних зв'язків у приматів біологи взяли число близьких у індивіда. Виявилося, що кожен родич знижував вірогідність смерті тварини в найближчий рік на 2,3 відсотка.

У літніх самок цей зв'язок не виявили. Вчені вважають, що причиною цього є відмінності в поведінці у старого покоління приматів і молодих мавп.

За словами вчених, результати дослідження допоможуть дізнатися, як стародавні люди співіснували один з одним, і впливало це на якість їхнього життя. Оскільки соціальні зв'язки сприяють довголіттю, еволюція могла, таким чином, сприяти розвитку первісних суспільств.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Про поточну ситуацію на фронті", - Машовець

четвер, 30 червень 2022, 14:12

- Передовые подразделения Попаснянской группировки противника пытаюся атаковать по направлению Николаевка - Спорное, а так же по направлению от района южнее Лисичанского НПЗ на Верхнекаменку. По линии Матроская - Белая Гора идут упорные позиционные бои...

"Коли Путін тероризує і намагається залякати українців, руйнуючи мирні будинки та торгівельні центри, він уявляє, як би реагували росіяни", - Олена Кудренко

четвер, 30 червень 2022, 0:14

"Кременчук. Торгівельний центр з мирними людьми всередині... Коли Путін напав на Україну, то прорахувався багато разів у самій своїй основі. Він чомусь порівняв своє населення з нашим народом. Він чомусь виходить з того, що його власне населення почало...