До таких висновків прийшли вчені з Ексетерського університету, за 21 рік вивчивши близько тисячі макак-резусів в Пуерто-Ріко. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. При цьому результат, на думку фахівців, можна застосувати і до людини.
Як показник кількості соціальних зв'язків у приматів біологи взяли число близьких у індивіда. Виявилося, що кожен родич знижував вірогідність смерті тварини в найближчий рік на 2,3 відсотка.
У літніх самок цей зв'язок не виявили. Вчені вважають, що причиною цього є відмінності в поведінці у старого покоління приматів і молодих мавп.
За словами вчених, результати дослідження допоможуть дізнатися, як стародавні люди співіснували один з одним, і впливало це на якість їхнього життя. Оскільки соціальні зв'язки сприяють довголіттю, еволюція могла, таким чином, сприяти розвитку первісних суспільств.
За інформацією СБУ, спочатку були використані безпілотні літальні апарати, а потім, коли системи протиповітряної оборони були змушені реагувати на дрони, — власне ударів завдала ракетна система "Нептун". Масований ракетний удар по Криму, зокрема по клю...
Публіцист і політолог Андрій Піонтковський вважає, що в оточенні Володимира Путіна є люди, які готові усунути диктатора від влади. В ефірі телеканалу "Еспресо" він зазначив, що війна Росії проти України не буде довготривалою. "Жодної концепції довгої в...