До таких висновків прийшли вчені з Ексетерського університету, за 21 рік вивчивши близько тисячі макак-резусів в Пуерто-Ріко. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. При цьому результат, на думку фахівців, можна застосувати і до людини.
Як показник кількості соціальних зв'язків у приматів біологи взяли число близьких у індивіда. Виявилося, що кожен родич знижував вірогідність смерті тварини в найближчий рік на 2,3 відсотка.
У літніх самок цей зв'язок не виявили. Вчені вважають, що причиною цього є відмінності в поведінці у старого покоління приматів і молодих мавп.
За словами вчених, результати дослідження допоможуть дізнатися, як стародавні люди співіснували один з одним, і впливало це на якість їхнього життя. Оскільки соціальні зв'язки сприяють довголіттю, еволюція могла, таким чином, сприяти розвитку первісних суспільств.
- Передовые подразделения Попаснянской группировки противника пытаюся атаковать по направлению Николаевка - Спорное, а так же по направлению от района южнее Лисичанского НПЗ на Верхнекаменку. По линии Матроская - Белая Гора идут упорные позиционные бои...
"Кременчук. Торгівельний центр з мирними людьми всередині... Коли Путін напав на Україну, то прорахувався багато разів у самій своїй основі. Він чомусь порівняв своє населення з нашим народом. Він чомусь виходить з того, що його власне населення почало...