Як українцям повернути зони відпочинку: "Тотальне викрадання доступу до води. я - за бульдозер. А ви?", - блогер

"Наші береги і далі крадуть - ще 5-10 років таких процесів і на водойми можна буде дивитися лише в телепередачах про природу" - пише Анатолій Дністровий.

Оскільки закон не діє, то доступ до водоймищ людям доведеться повертати лише з допомогою бульдозера. Ілюстрація:ru.tsn.ua

"тотальне викрадання доступу до води. я - за бульдозер. за останні 15 років відбулося безпрецедентне викрадання в людей доступу до природних водойм і водойм, що створювалися як дренажі водосховищ, на берегах яких заборонено будуватися" Про це пише у своєму Facebook Anatoliy Dnistrovyi, передають Патріоти України, продовжуючи:

більшість місць, де я колись бував, тепер недоступні. ресторани, бази відпочинку, приватні території, бетонна огорожа. незалежно від області - це типова ситуація.

ось кілька прикладів із різних регіонів:

-район села тубільці на кременчуцькому вдсх - цей фантастичний рибальський бренд, де на березі дніпра століттям ловили ляща й плотву - тепер до того берега не доберешся

-річка рось в районі гирла - тепер через суцільну забудову там нема більше доступу до води, а раніше там завжди стояли табори з наметами

-обвідний дренажний канал біля київського моря - від села осещине до лебедівки - просто вкрали (хоча закон категорично забороняє на водоймах такого типу здійснювати будь-яку забудову)

-річка рать (відгалуження десни) в районі літочок - там тепер також на повну наклепали котеджні містечка і це кришує зграйка броварських скотів.

-труханів острів - у районі парку дружби народів - там одна банда відтяпала декілька км берегової смуги з затокою і влаштувала бари та водні атракціони.

а ще 15-10 років тому на всіх цих берегах я стояв, прогулювався. відпочивав - тепер це більше нікому недоступно.

закон є - але на нього насрали.

я - за бульдозер. чекаю від політичних партій, які збираються на вибори, бульдозерних рішень - повне знесення одоробел, які вкрали в суспільства доступ до води.

наші береги і далі крадуть - ще 5-10 років таких процесів і на водойми можна буде дивитися лише в телепередачах про природу. я - за бульдозер. а ви?

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Приказ о призыве граждан РФ, которые находятся в запасе, - это тревожный сигнал для Украины. Видосиком эту проблему не решить", - Береза

вівторок, 7 липень 2020, 3:00

"В 2020 году Россия может начать военное вторжение в Украину из-за нехватки воды в Крыму. Об этом говорится в сводках ГУР, в отчете аналитика американского центра The Jamestown Foundation Пола Гобла и в заявлении экс-командующего силами США в Европе Бе...

У Китаї чоловік, що "помер" у лікарні, повернувся додому

вівторок, 7 липень 2020, 0:30

Тіло не опізнали через коронавірус... У Китаї чоловік на прізвище Цзяо, який нібито помер від туберкульозу, повернувся додому через два місяці після того, як родичі влаштували похоронну церемонію, а тіло кремували. З'ясувалося, що в лікарні переплутали...