Як уникнути халепи: Українським пішоходам дали слушну пораду (відео)

​Смертність серед пішоходів, особливо уздовж швидкісних трас можна знизити, якщо зобов'язати їх носити у темний час доби світловідбиваючі жилети.

Таку думку висловив президент Асоціації безпеки дорожнього руху Михайло Берлін, повідомляють Патріоти України.

За його словами, біля швидкісних трас люди ходять без жилетів, а водії розвивають величезні швидкості, що в підсумку призводить до високої смертності.

"Наприклад, в Ізраїлі на законодавчому рівні закріплено, що в машині має бути не менше 2 світловідбивних жилетів. Коли я хотів вийти на трасі з машини, мені сказали: "Не виходь, одягни спочатку жилет, виходь у жилеті, бо саме тебе оштрафують, не водія, а тебе, пасажира, оштрафує поліція", - розповів експерт.

Він також зазначив, що у всіх країнах Європи є закон про те, що школярі повинні носити одяг зі світловідбиваючими елементами, а в Україні цього немає.

Берлін додав, що ще один спосіб знизити смертність на дорогах - це підвищення інформованості населення про те, як поводити себе вести на дорозі: "Це теж окреме завдання, яким потрібно займатися і у школі, і з молоддю. Цими напрямками потрібно займатися весь час. це називається інформаційно-пропагандистські кампанії".

Берлін також нагадав, що в Америці, взагалі не видають дитину з пологового будинку, поки ти не приїдеш з таким пристроєм, типу кошики, в яку кладуть дитину, а в "Жигулях" взагалі немає можливості встановлювати дитячі крісла.

"Ось бачите, скільки проблем, які не вирішуються. Тому ми маємо таке катастрофічне зростання рівня смертності і травматизму, який вибиває, я знову підкреслю, працездатне населення", - підсумував експерт.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вагнеру" стає все скрутніше: Українці відбили втрачені позиції навколо Бахмута, - ISW

субота, 1 квітень 2023, 7:38

Геолокаційні кадри, опубліковані 31 березня, свідчать про те, що українські війська провели контратаку на південний захід від Бахмута та відновили втрачені позиції на південь від Іванівського (близько 7 км на південний захід від Бахмута), повідомляє Ін...

​"Шторм" не конфетка... - Злий Одесит

субота, 1 квітень 2023, 7:01

Осенью 2022 года в составе РОВ и не только, но и сброда в составе 1АК и 2АК, стали появляться подразделения нового типа, которые грозно именовались "Шторм". Это грозное нечто было, по сути, подобием усиленной роты или недоделанной БТГр. На первый взгля...