Як ви тримаєте телефон: Тест на одну хвилину розповість таємниці характеру

Способи тримання телефону свідчать про певний тип особистості.

Ілюстрація. Фото: ЗМІВчені досліджували те, як люди тримають свої телефони. Виявилося, це безпосередньо відображає нашу особистість, повідомляють Патріоти України з посиланням на Lifter.

Є чотири основні способи тримати телефон і кожен з них відповідає характеру людини. З'ясуйте, який у вас тип особистості!

A. Тримаєте телефон в одній руці і вводите текст великим пальцем

Якщо ви тримаєте телефон однією рукою, це свідчить про вашу багатозадачність. Ви організовані і дисципліновані, завжди розумієте, що для вас добре, а що погано.

Більше любите говорити, ніж слухати, але спеціально ви і мухи не образите. Вмієте відрізнити чисту любов від удаваної. Для своєї половинки ви готові на все.

B. Тримайте телефон обома руками і вводите текст великим пальцем

Це показує, що ви сподіваєтеся на захист, жадаєте уваги і турботи.

Ви неохоче висловлюєте почуття, тому ваш партнер може відчувати брак любві. Будьте м'якшим і не соромтеся показувати свої емоції людям!

C. Тримайте телефон двома руками, для набору використовуєте два великих пальця

Вам потрібен партнер, який зможе зрозуміти вас на всі 100%. Якщо вас підтримує надійна людина, то ви сповнені впевненості в собі.

Ви будете любити свого обранця всім серцем і легко зможете забути про неприємності в минулому!

D. Тримайте телефон однією рукою, текст набираєте вказівним пальцем іншої руки

Вам властива тиха і врівноважена поведінка. Ви готові пожертвувати всім, заради благополуччя інших. Не любите натовпу, віддаєте перевагу спокійним і знайомим місцям. Так само у вас і в любові - це тиха гавань.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Нє імєющій аналагав в мірє" "Змеевик": У Путіна заморозила проект "гіперзвукової ракети-вбивці авіаносців"

неділя, 24 вересень 2023, 7:05

Росія призупинила розробку нової ракети "Змеевик", яка раніше була заявлена як гіперзвукова ракета-вбивця авіаносців. . Як повідомляють росЗМІ, причина заморозки проекту полягає у тому, що у російського ВПК зараз в пріоритеті модернізація наявних раке...

Вибори у Польщі: політики борються за голоси фермерів, розпалюючи антиукраїнські настрої

неділя, 24 вересень 2023, 6:15

Апеляція до громадської думки не випадкова. Восени цього року в Польщі відбуватимуться парламентські вибори. І багато місцевих експертів вважають, що результати виборів можуть мати значний вплив на подальший внутрішній та зовнішній курс розвитку країни.