Яка марка авто сниться страховикам в нічних жахіттях

І це аж ніяк не найдорожчі машини.

Фото: uainfo.org

Дотепер вважалося, що головні вороги страхових компаній - авто юристи. Так, цю категорію громадян авто страховики терпіти не можуть. А ще вони не люблять власників дуже дорогих авто, що потрапляють в серйозні аварії. Страхова компанія опублікувала рейтинг марок машин, які стали найзбитковішими для страховиків у 2016 році. Розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Отже, найбільші збитки страховим компаніям в минулому році принесли автомобілі марки Maserati. Один такий спорткар, який потрапив у 2016 році в ДТП, обійшовся страховикам в середньому в ... 43000 доларів. Цифра фантастична. Вона виглядає ще більш незвичайною з урахуванням того, що в минулому році найбільш збитковою для СК маркою був Maybach із середнім розміром збитку 11000 доларів.

Звідки такі величезні цифри у випадку з Maserati? Все просто. Усереднений розмір виплат по страховому випадку залежить в значній мірі від кількості ДТП за участю автомобілів даної марки й пошкоджень, які їм були нанесені. Таким чином, дві-три великі аварії з серйозними ушкодженнями можуть дуже сильно «задерти показник». Так, мабуть, і сталося в минулому році з власниками автомобілів Maserati. До речі, у 2015-му році італійська марка займала лише 4-е місце.

На другому місці в рейтингу найбільш збиткових автомобільних марок для авто страховиків за підсумками 2016 року став бренд Lamborghini. Середній розмір виплат по цій марці дорівнював торішньому. Третє місце у марки Rolls Royce.

Далі в ТОП-10 найбільш руйнівних марок для страхових компаній знаходяться: Bentley, Porsche, Jaguar, Great Wall, Mercedes-Benz, Jeep і Infiniti. А де ж той самий Maybach, який мав першість у 2015 році? Такий марки в ТОП-10 немає. Мабуть, в минулому році власники автомобілів цієї марки в ДТП не потрапляли.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...