Які популярні страви сприяють розвитку раку

​Такі страви швидкого харчування, як гамбургери та піца збільшують ризик розвитку раку, навіть якщо людина не страждає від надмірної ваги.

Як повідомляють Патріоти України, люди, які перебувають у здоровій вазі, але регулярно вживають нездорову їжу, наприклад гамбургери, піцу і курячі нагетси, можуть збільшити ймовірність стати жертвою раку на 10%. Дослідження більше стосувалося жінок, але цей зв'язок, ймовірно, зачіпає і чоловіків також.

Професор Синтія Томсон, провідний дослідник в Університеті штату Арізона у США, сказала: "Цей висновок говорить про те, що управління вагою може і не захищати від раку, пов'язаного з ожирінням". І хоча існує доведений зв'язок між ожирінням і деякими видами раку, менш вивченою залишається щільність дієтичної енергії (DED) та її "пособництво" раковим захворюванням.

Дослідники розглянули DED в раціоні жінок у постклімактеричному періоді і виявили, що ті, хто споживав продукти високої дієтичної енергії, такі як гамбургери, мали на 10% більше шансів захворіти на рак, зазвичай пов'язаних із ожирінням, навіть серед жінок із нормальною вагою. Вони підозрюють, що більш високий DED у жінок із нормальною вагою може викликати метаболічні зміни, незалежно від маси тіла.

Дослідники сказали, що експеримент може допомогти переконати людей вибирати продукти з низьким рівнем DED, навіть якщо вони мають здорову масу тіла. Всі продукти, такі як овочі, фрукти, білок і боби, вважаються продуктами з низьким DED, тому що вони забезпечують багатьма поживними речовинами, маючи при цьому дуже мало калорій. Але оброблені харчові продукти, такі як гамбургери і піца, вважаються високорозвиненими, тому що люди мають потребу в їхній більшій кількості, щоб отримати необхідні поживні речовини.

Однак британські експерти з обережністю поставилися до висновків цієї статті. Емма Шилдс, співробітник із досліджень раку в Великобританії, повідомила: "У цьому дослідженні переконливо не показано, що вживання нездорової їжі робить прямий вплив на ризик розвитку раку поза ним впливу на вагу людей.

"Але висококалорійні продукти, такі як фаст-фуд, можуть сприяти збільшенню ваги, а ожиріння може викликати 13 видів раку, тому рекомендується вживати ці продукти у вигляді випадкових ласощів". 30% відсотків ракових захворювань можна запобігти за допомогою змін в раціоні.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело