Якщо Магомет не йде до гори: Cтворено холодильник, який сам рухається на голос хазяїна

Роботизований міні-холодильник самостійно пересувається по квартирі завдяки наявності коліс, а також набору датчиків глибини і лазерних сенсорів. При необхідності розумний пристрій вміє розпізнавати голос господаря і приїжджає на його поклик.

Японська компанія Panasonic продемонструвала міні-холодильник на виставці побутової електроніки IFA 2017 Берліні. Він може стати незамінним помічником у будинках людей, які мало рухаються, так як мають похилий вік або інвалідність, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У міні-холодильнику є база даних, так що він вміє докладно розповідати про вміст пляшок, які зберігаються у ньому всередині. Більш того, ще девайс може радити закуски до вищезазначених напоїв.

Варто відзначити, що Panasonic зараз розглядає різні варіанти поліпшення саморушного агрегату. Наприклад, у подальшому виробник має намір додати у диво-пристрій плиту для швидкого нагріву їжі, яка розташується у верхній частині.

Але все ж поки такі міні-холодильники - лише концептуальна ідея, і ніхто не знає, коли саме вони з'являться у магазинах. Фахівці несміливо описують терміни наступним десятиліттям. Багато з функцій задекларовані лише теоретично, і детальних дослідів з орієнтування пристрою у будинку ще не проводили.

Так що зараз галопуючий на ваші крики холодильник запросто може обдерти шпалери у передпокої або ж переїхати кота.

Автор: Галина Струс

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як корейські студенти виконують відомий український хіт

понеділок, 19 березень 2018, 0:32

«Україно, вірне серце твого сина, я кладу тобі до ніг», - натхненно співають іноземці. Відео з виконанням пісні було опубліковано на Facebook. Ви можете його переглянути за цим посиланням у групі: https://www.facebook.com/groups/223564908214864/pe... ...

Чорна брехня московського рабина

понеділок, 19 березень 2018, 0:21

Як вони облудно працюють проти України. Цей приклад українофобства має увійти в анали класики російсько-єврейської ненависті до нашої нації. Почитайте. . Є у Москві Єврейський музей і так званий Центр толерантності. Там якось відкривали виставку «Собі...