Якщо Магомет не йде до гори: Cтворено холодильник, який сам рухається на голос хазяїна

Роботизований міні-холодильник самостійно пересувається по квартирі завдяки наявності коліс, а також набору датчиків глибини і лазерних сенсорів. При необхідності розумний пристрій вміє розпізнавати голос господаря і приїжджає на його поклик.

Японська компанія Panasonic продемонструвала міні-холодильник на виставці побутової електроніки IFA 2017 Берліні. Він може стати незамінним помічником у будинках людей, які мало рухаються, так як мають похилий вік або інвалідність, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У міні-холодильнику є база даних, так що він вміє докладно розповідати про вміст пляшок, які зберігаються у ньому всередині. Більш того, ще девайс може радити закуски до вищезазначених напоїв.

Варто відзначити, що Panasonic зараз розглядає різні варіанти поліпшення саморушного агрегату. Наприклад, у подальшому виробник має намір додати у диво-пристрій плиту для швидкого нагріву їжі, яка розташується у верхній частині.

Але все ж поки такі міні-холодильники - лише концептуальна ідея, і ніхто не знає, коли саме вони з'являться у магазинах. Фахівці несміливо описують терміни наступним десятиліттям. Багато з функцій задекларовані лише теоретично, і детальних дослідів з орієнтування пристрою у будинку ще не проводили.

Так що зараз галопуючий на ваші крики холодильник запросто може обдерти шпалери у передпокої або ж переїхати кота.

Автор: Галина Струс

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Когда наши играли с хорватами, это была игра с фашистами!": Як філософ Щипков "покращує" світ своєю програмою на Кремль ТБ

п’ятниця, 20 липень 2018, 12:59

Щипков явно був переконаний, що після його передачі світ змінився в кращу сторону. І з ним важко не погодитися, оскільки, подивившись програму "Щипков", світу нічого іншого не залишалося, крім як здригнутися і бігти в напрямку якнайдалі від цієї гидоти.

"Как санкции отправили на дно новый флот ВМФ РФ", - Злий Одесит

п’ятниця, 20 липень 2018, 11:52

Мало хто звертає увагу на те, що ефект від санкцій можна обчислювати не тільки грошовими знаками, а й досягненням поставлених цілей, виконанням планів і реалізацією проектів. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мо...