Олег торгує вже 8 років. Признається – товар скуповує у пенсіонерів – просто в них вдома. Як ось годинник. Придбав свого часу за 800 гривень, відремонтував і нині править вже 300 доларів, передають Патріоти України.
Перекупщиків тут справді чимало. Борис крам скуповує здебільшого по селах. Серед товару – довоєнна ікона за 2 тисячі гривень, срібні прикраси та чарки.
На ринку є що завгодно – іграшки, монети, картини, вінілові платівки, самовари, книги та одяг. Є на базарі навіть адресні таблички зі столичних будинків. Звідки вони у продавців – ті не признаються. З задоволенням розповідають лише про цінні речі.
Територія блошиного ринку поділена на частини. Аби торгувати – за місце люди платять 70 гривень. А під дорогою у сторону Петрівки та біля залізного шляху торгівля безкоштовна.
Частина перша. 1. Питання комплектування. На сьогоднішній день загальна чисельність так званого «объединённой группировки вооружённых сил рф на юго-западном твд» (офіційна назва різновидового та різнорідного угруповання «вс рф», що воює в Україні), за ...
Православна церква України 3 квітня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Микити, сповідника Мідікійського (відомий також в народі як Микита-вододіл. - ред.), мучениці Феодосії та ікони Богоматері "Нев'янучий цвіт". За старим стилем у цей день ...