Йдемо в Європу? У лікарні на Миколаївщині 6 років приховували нове обладнання

В Першотравневій лікарні, Миколаївська область, 6 років приховували новий маммограф, доки той не вийшов з ладу, не пропрацювавши навіть жодного дня. Така інформація представлена в сюжеті ТСН.

Ілюстрація: ЗМІ

Це є аппарат, який дозволяє діагностувати онкологію молочних залоз на ранньому етапі. Обладнання поступило у Першотравневу лікарню, Миколаївська область, в ще в 2012 році. Ним жінок міста могли обстежувати безкоштовно. Однак, нажаль, апарат простоя досить тривалий час в холодному складі, а жінки вимушені були за власні кошти робити мамографію у приватній клиніці, повідомляють Патріоти України

Медики кажуть, що на початках у них не було права використати державний аппарат по тій лише причині, що Міністерство за нього не проплатило виробникові. Здійснилася проплата лише через три роки. Коли апарат включили, він виявився зламаним, а в лікарні не було коштів його відремонтувати.


Спикер Николаевского областного управления здравоохранения Юрий Багрянцев заявил . «Срок гарантии истек и поставщик из России не принял на себя обязательства по дальнейшему обслуживанию, а при включении аппарата стало известно, что он не работает. Ни запчастей, ничего нет, поэтому сложилась такая ситуация».

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Огляд сил та засобів спеціального призначення зс рф на театрі бойових дій, ... - Машовець

неділя, 5 лютий 2023, 1:00

1. По силам та засобам спеціального призначення зс рф, а також окремим підрозділам командування російських ссо станом... на 2 дня тому... Джерело

Підрахунки співвідношення ресурсів союзників і Росії показали дуже цікаві результати (інфографіка)

неділя, 5 лютий 2023, 0:29

"І про "війну на виснаження". Тут порахували співвідношення ресурсів союзників і Росії", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує: