"Їх не змінити": Росіяни у центрі Мюнхена розспівували блатні пісні

Німецькі громадські активісти повідомили, що група з десятка росіян прямо на центральній площі Мюнхена почали розспівувати різні пісні, у тому числі і блатні.

Виступ росіян у Мюнхені. Фото: army-news.ru

У Мюнхені росіяни на одній із найбільших площ співали про "російський степ" і "блатну" пісню "Мурка".

Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла активістка і політичний експерт Богдана Бабич, передають Патріоти України.

"Мурка, ти мій мурьоночєк", - чуємо виття на площі Карлплац у Мюнхені. Підходимо ближче, стоїть група в чорних куртках і збагачує російським блатняком німецьких бюргерів. За 200 метрів ще двоє ряджених "кубанських козаків" на баяні співають про "російський степ", - написала вона.

За словами Бабич, росіян у Мюнхені дуже багато. На них орієнтовані більшість ресторанів і магазинів. Тут часто можна побачити написи "У нас розмовляють російською".

"- Що це за навали руського миру в Німеччині, - питаю я чоловіка. - Таке враження, що вони безвіз отримали раніше нас і грузин. - Залишки нафторублів краще витрачати у "загниваючій" Європі. Тут чистіше і комфортніше, - іронізує Віталій Кулик", - написала Бабич.

Вона наголосила, що помітивши українців, росіяни припиняють свої розмови про політику.

"Ймовірно, зараз говорять між собою: "Понаїхали ці бандерівці"..., - сміюся до чоловіка", - написала Бабич.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 14 липня: Про що українці традиційно молилися цього дня і кому, а також яких звичаїв дотримувались

понеділок, 14 липень 2025, 7:05

14 липня за новим церковним календарем (27 липня - за старим) - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів, а також преподобного Стефана Махрищського, прозваного Чудотворцем. 14 липня за старим календарним стилем - день пам'яті безсрібників і ...

Вміли писати, управляти, переконувати, воювати і підносити чоловіків та дітей до високих столів та престолів: Руські княгині, що вершили долі народів

понеділок, 14 липень 2025, 6:00

Україна-Русь у своїй тисячолітній соціальній та культурній традиції ставила жінку якщо не в рівень з чоловіком, то в кожному разі набагато вище ніж в багатьох європейських суспільствах, не кажучи вже про Московщину, де піком нерівності статей стало зап...