Їх "санкції": Росіянам - тільки за паспортом. Найбільший порносайт світу заборонив анонімний вхід громадянам РФ

P*rnHub повідомив, що не буде обслуговувати російських користувачів без процедури авторизації.

Тепер їм потрібно підтвердити свій вік, авторизувавшись через акаунт у соцмережі "ВКонтакте", - повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Щоб зареєструватися Вконтакте потрібен номер телефону, а для купівлі SIM-карти необхідно пред'являти паспорт, то ж фактично заходити на порносайт можна лише за паспортом.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Коли є здоров'я, то й хрін за цукор

четвер, 9 квітень 2020, 1:00

У доктора уродини. Виявляється, що й доктори-цілителі, як усі земні сьогосвітні люди, мають свої дні народження і не спустилися з небес, як іноді таке здається, коли вони стоять над нами у білих халатах, а виросли з-поміж нас. Хоча їх вердикт і слово є...

"Кремль напомнил россиянам, что не все зависит от Путина", - Портников

четвер, 9 квітень 2020, 0:26

По мірі наростання епідемії дії регіональних керівників будуть все більш жорсткими. Уже зараз режим в'їзду в Астраханську область не сильно відрізняється від режиму в'їзду в Чечню. "Российское правительство заявило о недопустимости закрытия границ межд...