Правоохоронці проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні про незаконне використання інформації.
Стало відомо про можливий витік даних клієнтів «Приватбанку» в Москву, передають Патріоти України з посиланням на Politeka.
Як повідомляється, правоохоронці проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні за статтею «Несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах».
Як уточнюють обізнані джерела, ця кримінальна справа порушена за фактом «незаконного збору і розголошення даних, що містяться в електронних системах «Приватбанку».
Нагадаємо, днями журналіст Олександр Дубінський з посиланням на власні джерела писав, що «повні дані всіх клієнтів «Приватбанку» з дозволу НБУ були перекачені на якісь сервери в Москву компанією Kroll, яка займається аудитом «Привату».
«Генпрокуратурою за цим фактом вже порушено кримінальну справу», - заявив Дубинський.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ...
. "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения".
. Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...