Правоохоронці проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні про незаконне використання інформації.
Стало відомо про можливий витік даних клієнтів «Приватбанку» в Москву, передають Патріоти України з посиланням на Politeka.
Як повідомляється, правоохоронці проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні за статтею «Несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах».
Як уточнюють обізнані джерела, ця кримінальна справа порушена за фактом «незаконного збору і розголошення даних, що містяться в електронних системах «Приватбанку».
Нагадаємо, днями журналіст Олександр Дубінський з посиланням на власні джерела писав, що «повні дані всіх клієнтів «Приватбанку» з дозволу НБУ були перекачені на якісь сервери в Москву компанією Kroll, яка займається аудитом «Привату».
«Генпрокуратурою за цим фактом вже порушено кримінальну справу», - заявив Дубинський.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%.
. Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...