"Інформацію "Приватбанку" "зливають" в Москву?": Клієнти в небезпеці

Правоохоронці проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні про незаконне використання інформації.

Фото: "Страна".Стало відомо про можливий витік даних клієнтів «Приватбанку» в Москву, передають Патріоти України з посиланням на Politeka.

Як повідомляється, правоохоронці проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні за статтею «Несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах».
Як уточнюють обізнані джерела, ця кримінальна справа порушена за фактом «незаконного збору і розголошення даних, що містяться в електронних системах «Приватбанку».
Нагадаємо, днями журналіст Олександр Дубінський з посиланням на власні джерела писав, що «повні дані всіх клієнтів «Приватбанку» з дозволу НБУ були перекачені на якісь сервери в Москву компанією Kroll, яка займається аудитом «Привату».
«Генпрокуратурою за цим фактом вже порушено кримінальну справу», - заявив Дубинський.
Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Навроцький "позичив" ідею у проросійських активістів, щоб позбавити Зеленського ордена Білого Орла: польське розслідування

четвер, 2 липень 2026, 20:48

Ідея позбавити президента України найвищої польської нагороди – Ордена Білого Орла – не виникла в офісі президента Навроцького і навіть не в кабінеті депутата від "Конфедерації" Гжегожа Плачека, який ініціював відповідне звернення до президента Польщі

В пошуках скарбів гетьмана Полуботка: "Прокляте золото", котре при вдалому збігу обставин може збагатити всю Україну

четвер, 2 липень 2026, 19:10

Існують легенди, що не дають спокою вже кільком поколінням. Одна з них — про скарби гетьмана Павла Полуботка, золото, яке нібито чекає на Україну десь у лондонських банках. . Частина істориків вважає цю історію красивим міфом — символом національної н...