Хакери наносять сороміцький удар: Під прицілом була моральність відвідувачів Вашингтонського вокзалу

Про постраждалих не повідомляється.

Ілюстрація: unian.ua

Хакери зламали табло на залізничному вокзалі Вашингтона і транслювали порнографічні ролики. Співробітник одного з закладів швидкого харчування розповів, що інцидент стався двічі за день, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як зазначається, піддалися злому нові інформаційні табло, що були встановлені поруч із зоною фуд-корту. Згодом табло вимкнули. Зараз влада намагається з'ясувати, яким чином хакери змогли отримати доступ до екрану.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...