Хакери наносять сороміцький удар: Під прицілом була моральність відвідувачів Вашингтонського вокзалу

Про постраждалих не повідомляється.

Ілюстрація: unian.ua

Хакери зламали табло на залізничному вокзалі Вашингтона і транслювали порнографічні ролики. Співробітник одного з закладів швидкого харчування розповів, що інцидент стався двічі за день, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як зазначається, піддалися злому нові інформаційні табло, що були встановлені поруч із зоною фуд-корту. Згодом табло вимкнули. Зараз влада намагається з'ясувати, яким чином хакери змогли отримати доступ до екрану.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...