
У ніч проти суботи, 10 лютого, у Чернігівській області при спробі пограбування одного з банкоматів "Приватбанку" правоохоронці спіймали на гарячому двох грабіжників-хакерів. Вони намагалися зламати і підключити технологічні пристрої до банкомату, встановленому у приміщенні райлікарні у місті Мена. Про це повідомляє прес-служба "Приватбанку", передають Патріоти України.
Зазначається, що затриманими виявилися 44-річний чоловік та 43-річна жінка – жителі Харківської області. Під час обшуку у зловмисників правоохоронці вилучили техніку та пристрої, що застосовуються для несанкціонованого втручання в роботу банкомату.
Проти затриманих порушено кримінальне провадження. Окрім того, поліція вивчає можливу причетність зловмисників до інших спроб злому банкоматів українських банків.


Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...