
У ніч проти суботи, 10 лютого, у Чернігівській області при спробі пограбування одного з банкоматів "Приватбанку" правоохоронці спіймали на гарячому двох грабіжників-хакерів. Вони намагалися зламати і підключити технологічні пристрої до банкомату, встановленому у приміщенні райлікарні у місті Мена. Про це повідомляє прес-служба "Приватбанку", передають Патріоти України.
Зазначається, що затриманими виявилися 44-річний чоловік та 43-річна жінка – жителі Харківської області. Під час обшуку у зловмисників правоохоронці вилучили техніку та пристрої, що застосовуються для несанкціонованого втручання в роботу банкомату.
Проти затриманих порушено кримінальне провадження. Окрім того, поліція вивчає можливу причетність зловмисників до інших спроб злому банкоматів українських банків.


Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...