Хамство родом з СРСР: Соцмережі обурені оголошенням в Інституті травматології Києва (фото)

В Інституті травматології та ортопедії України в Києві відвідувачі виявили вельми хамське оголошення, яке було адресовано клієнтам.

В Інституті травматології та ортопедії України в Києві виявили вельми хамське оголошення, яке було адресовано відвідувачам. Про це пише журналістка Євгенія Мазур на своїй сторінці в Facebook.

Судячи з усього, вищезгадане оголошення було вивішено на одній з дверей медкабінета. Так, в ньому йдеться про те, що «пацієнти» не повинні себе вважати «клієнтами», а медперсонал «завжди правий».

Користувачі соцмережі, в коментарях до посту, відзначають, що це далеко не поодинокий випадок в Україні.

«Приблизно такий же текст в рентген-кабінеті, в травматології на Червоному Хуторі», - пише користувач.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Согласившись со вступлением в НАТО Финляндии, Эрдоган нанес Путину чувствительный удар", - Портников

середа, 29 червень 2022, 13:59

"Встреча президентов Финляндии и Турции, премьер-министра Швеции и генерального секретаря НАТО накануне саммита организации в Мадриде завершилась сенсацией: Турция отказалась от своего вето на присоединение Финляндии и Швеции к НАТО", - пише оглядач Ві...

Наступний крок до ізоляції Москви: В очікуванні доктрини Байдена

середа, 29 червень 2022, 9:12

Навіщо лідер вільного світу збирається на Близький Схід. Джозеф Байден активізує відносини зі стратегічними партнерами США на Близькому Сході. Досягнення відповідних домовленостей може мати серйозні наслідки для регіональної безпеки, а в контексті прот...