Харків здивувала родина диких кабанів, що гуляла в межах міста

Знімок даної події був опублікований в Facebook-спільноті "Жити в Харкові".

Фото від obozrevatel.com

Жителі Харкова днями помітили в районі місцевого лісопарку сімейство диких кабанів: хрюшки діловито переходили магістраль, не особливо побоюючись машин, розповідають Патріоти України.

Автовласники ж, помітивши незвичайну ходу, змушені були пригальмовувати. Інтернет-користувачі обговорюють цю подію. Місцеві жителі повідомляють, що на цьому місці недавно авто збило дику козу.

У соцмережах також згадують досвід Європи, відзначаючи, що подібні ділянки доріг необхідно огороджувати сіткою, щоб уникнути ДТП.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Литовських цивільних готують до можливого нападу Росії і Білорусі, в тому числі школярів, - Голобуцький

середа, 6 липень 2022, 0:00

"На Deutsche Welle вийшов свіжий матеріал про будні литовських школярів: "Вранці замість класної кімнати діти йдуть на природу. Цей навчальний день організував "Литовський стрілецький союз", - своєрідна військова самооборона, вони тісно пов'язані з арм...

Ворогу досить давно вдалося нав’язати нам викривлене бачення значимості "кордонів" українських областей, - Петро Олещук

вівторок, 5 липень 2022, 21:28

"Ще з 2004 року, коли технологи малювали нам борди з «Трьома сортами українців», нам насаджувалася думка, що кордони українських областей мають якесь особливе значення, і що десь на межі двох областей починається "русский мир", - пише політолог Петро О...