Хіти тижня. Дмитро Гордон в ефірі КремльТБ пообіцяв, що "Смешко з Путіним "буде не шмарклі жувати", а конкретно діяти, "після чого ви віддасте Крим і Донбас" (відео)

В ефірі обговорювали останні дані Держстату України, згідно з якими за січень – листопад 2018 року Україна придбала товарів із РФ на загальну суму $7,4 млрд.

23 січня журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон за допомогою скайпу взяв участь у програмі "60 минут" на телеканалі "Россия 1", передають Патріоти України.

Гордон назвав торгівлю з державою-агресором обурливим фактом. Він висловив думку, що після виборів нове керівництво України "займе чітку і недвозначну позицію" – вести з РФ якісь справи не можна.

На думку журналіста, з усіх кандидатів у президенти України тільки екс-голова СБУ Ігор Смешко зможе на рівних розмовляти з президентом РФ Володимиром Путіним і повернути окуповані території.

Наводить повний текст розмови ведучих Ольги Скабєєвої та Євгена Попова, а також депутата Держдуми РФ Костянтина Затуліна з Гордоном у студії російського телеканала:

Дмитро Гордон: [Невдовзі] будуть президентські вибори, дуже важливі для України, на яких, напевно, буде визначено подальший вектор розвитку країни. І я дуже хотів би, щоб до влади в Україні цього разу прийшли люди, які будуть твердо і жорстко поводитися щодо Російської Федерації.

Лідери перегонів на сьогодні – це [екс-прем'єр, лідер "Батьківщини"] Юлія Тимошенко, [актор і бізнесмен] Володимир Зеленський, [колишній міністр оборони, лідер "Громадянської позиції"] Анатолій Гриценко. І зараз у цей тріумвірат [найрейтинговіших кандидатів] увірвався Ігор Смешко. Це і є та темна конячка... Ніхто не думав, що він піде на вибори. Це колишній начальник Головного управління розвідки Збройних сил України, голова СБУ. Це єдина людина, яка, коли сяде за стіл переговорів із [президентом РФ Володимиром] Путіним, буде не шмарклі жувати, як інші, а конкретно говорити, після чого, я впевнений, ви віддасте і Крим, і Донбас.

Ольга Скабєєва: Це все неодмінно!

Євген Попов: Та ми зараз вам віддамо, Дмитре! Уже страшно.

Ольга Скабєєва: А якщо якось агресивніше поводитися з нашою країною... Розкажіть просто, як ще жорсткіше, якщо ви кожного дня називаєте Росію агресором. Що він такого має сказати Путіну? Справді незрозуміло. Ви говорити можете, а робити – незрозуміло що.

Дмитро Гордон: Смешко розмовлятиме з Путіним дуже їм двом зрозумілою мовою. Це та мова, якої не знає більше жоден кандидат у президенти України.

Ольга Скабєєва: Ви не вмовляйте нас, ми не електорат. Поясніть, як ще жорсткіше з Росією. Ви кожного божого дня називаєте Росію агресором. Куди ще [жорсткіше]? Крим підете відбивати? Ідіть!

Дмитро Гордон: Ольго, від того, що я називаю агресором Росію, ви не стаєте не агресором. Росія є державою-агресором, яка прийшла в суверенну країну, забрала в неї територію і розв'язала війну на Донбасі. Украй важливо вам це говорити, тому що деякі у вас це стали забувати. Увесь світ це пам'ятає, Україна це пам'ятає, украй важливо, щоб це пам'ятали й ви.

Євген Попов: Дмитре, у вас не всі це знають і пам'ятають, у вас не всі дотримуються цього правила. Далеко не всі. Ваша держава не дотримується правил, за якими Росія – агресор. Ви перераховуєте за російські товари на рік $7 млрд тільки офіційно, ще стільки само (або й більше) ви перераховуєте за російський газ, який теж наш (із листопада 2015 року Україна не купує газу в Росії, а постачає реверсний газ із трьох країн – Польщі, Угорщини та Словаччини. – "ГОРДОН"), гроші надходять у російський бюджет на армію і на ті танки, які нібито окупували нібито ваш Донбас. Де тут агресія, де правила, де жорстка розмова?

Дмитро Гордон: Я абсолютно згоден із тим, що ви щойно сказали. Мені заперечити нема чого. Я вважаю, що це обурливий факт. Я про це кажу в нас, в Україні, постійно. Це обурливий факт, коли серед нашого керівництва величезна кількість агентів РФ, вони, як і раніше, є частиною керівного складу України, ці люди взаємодіють із російською владою. Присутні у студії деякі люди (не буду уточнювати, хто саме) знають ці прізвища. Ці прізвища відомі всім...

Євген Попов: [Український політолог Вадим] Карасьов задумався.

Дмитро Гордон: ...Те, що Україна сьогодні проводить таку політику, – це біда України.

Ольга Скабєєва: [Український дипломат, експерт-міжнародник Вадим] Трюхан узагалі закрив очі в цей момент... Став згадувати.

Вадим Трюхан: Ні, я уважно слухаю.

Ольга Скабєєва: Дмитре, ще на секунду буквально... У той момент, коли ви нарешті станете жорсткими з Росією і відмовитеся від російського газу, ви хоча б не замерзнете там? Чи це влітку відбудеться?

Дмитро Гордон: Це гарне запитання. Думаю, що нове керівництво України, яке буде займатися цими питаннями, займе чітку і недвозначну позицію. Але моя думка: торгувати з державою-агресором, вести з нею якісь справи не можна. Це аморально, цинічно і не підлягає виправданню.

Костянтин Затулін: Вам не спадає на думку, що за всіх тих обставин – суцільні агенти, колабораціоністські контракти тощо – можливо, просто неможливо Україні боротися з Росією?

Дмитро Гордон: Я відповім вам як дуже розумній людині. Ворогові України, але дуже розумному ворогові. Я давно за вами спостерігаю, у вас послідовна позиція, ви не змінюєте її, і це викликає в мене повагу.

Ви гарне запитання поставили. Боротися Україні з Росією у воєнний спосіб неможливо – ви занадто великі, ми занадто маленькі. Україна може боротися економічно і дипломатично. І коли я говорив про агентів і про те, хто знає про цих агентів, я мав на увазі саме вас... Ви добре знаєте, хто в нашому керівництві є агентом РФ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​В Кремле неожиданно для себя открыли, что войну было легче начать, чем закончить, и тем более закончить на своих условиях", - історик Климовський

четвер, 26 травень 2022, 0:23

"В Кремле неожиданно для себя открыли, что войну было легче начать, чем закончить, и тем более закончить на своих условиях. В результате ведомство лаврова продолжает свою суету с переговорами, чтобы узаконить награбленное и получить передышку перед нов...

"Азовсталь" – найбільша поразка в історії рф.

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...