Наші захисники, розкусивши план окупантів, привели в повну боєготовність свою артилерію, і атака ворога була успішно зведена на нуль. Однак сили ООС понесли тоді великі втрати, передають Патріоти України.
Спочатку терористи "поклали зв'язок", а потім, як раніше повідомляв волонтер Юрій Мисягін, стали атакувати мінометами і ворожою артилерією передову позицію батальйону "Айдар" в районі Бахмутки.
25 серпня Юрій Мисягін у Facebook розповів, що у ЗСУ відбулися на Донбасі два переможні бої, в результаті яких найманці Путіна з "ЛНР" втратили два БМП і один БТР.
Мисягін зазначив, що втрати окупантів в районі Бахмутки найближчим часом можуть зрости. "Батальйон "Айдар" ціною життя чотирьох своїх кращих бійців не дав захопити свою передову позицію знищивши більше 10 сепаратистів, захопивши кілька одиниць автоматичної зброї і обмундирування", - нагадав волонтер.
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...