
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор групи “Інформаційний спротив”, народний депутат Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.
“У Горлівці знову поширюються чутки про “американський спецназ”, який нібито діє в районі Зайцеве-Жованка і в районі Гольмівського. Згідно з поширюваними бойовиками чутками, американські військові командують діями ДРГ українських Сил спеціальних операцій (ССО) на цих ділянках”, – повідомив Тимчук .
За його словами, більшість терористів, які воюють на цих ділянках, насправді вірять у те, що на передовій з української сторони діють американські снайпери й диверсанти.
Тим часом командири терористичного підрозділу “1 АК ДНР” заявили своїм бійцям, що на допомогу Україні прибув “норвезький спецназ”, який буде навчати єгерів-снайперів. “Характерно, що після жартівливого висловлювання одного з командирів бойовиків середньої ланки при особистому складі, що “скоро до українців прибуде австралійський і монгольський спецназ, і буде повний набір”, даний командир отримав дисциплінарне стягнення за “дискредитацію офіційної інформації”, – зазначив Тимчук.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...