Хіти тижня. Їх кандидат у президенти України: Пропагандист Кремля завчасно "спалив" соратника олігарха Ахметова

Росія своїми руками вирішила добити і без того мізерний рейтинг одного з "своїх фаворитів" на виборах президента, підтвердивши через заяву афілійованого з Москвою блогера Анатолія Шарія передбачуваного основного ставленика.

Шарій записав блог і опублікував відео в інтернеті, назвавши прізвище "свого головного кандидата" на майбутніх виборах, передають Патріоти України.

Ним став висуванець від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул, якого в неділю партія офіційно делегувала в президенти.

При цьому росіяни і сепаратисти кинулися в коментарях з'ясовувати, хто саме повинен взяти на себе місію "відновлення дружніх відносин з Росією" на тлі війни на Донбасі - Вілкул або Мураєв?

Однак українські користувачі соціальних мереж вважають, що Шарій і Москва, активно підтримуючи своїх кандидатів, завдають їм лише ще більших збитків, розкриваючи приховані зв'язки з російськими агентами.

Засвітилися в відео Шарія і Новинський разом з Бондаренко - ті, хто не приховують своєї підтримки Москви.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Скрепні перегони: З'явилося смішне відео гонитви лікарів в спецкостюмах за чоловіком в Росії

четвер, 9 квітень 2020, 9:12

Медики, скоріш за все, не очікували, що пацієнт кинеться навтьоки. Тому не відразу зорієнтувалися, куди бігти за втікачем. У Росії, в місті Арзамас Нижегородської області, троє чоловіків у спеціальних костюмах, схожих на ті, які носять медики швидкої д...

Так починався Слов’янськ

четвер, 9 квітень 2020, 8:50

“Російська весна” на кінець першої декади квітня 2014 року мала всі ознаки того, що невдовзі припиниться як явище. Депутати обласних рад не підтримали вимог, які надиктувовалися радниками із Кремля, у жодній з областей України. Вимоги мали включати нев...