Хіти тижня. Коханівський показав, якою має бути Україна в майбутньому (карта)

Крим - наш! Донбас - наш! Кубань - наша!

Відповідну карту опублікував лідер руху "Організація українських націоналістів", ветеран АТО Микола Коханівський на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Саме такою бачить карту майбутньої УССД (Українську Самостійну Соборну Державу. - Ред.) Добровольчий рух ОУН", - написав він у коментарі до карти.

Згідно зображенню, території Кубані повинні бути в складі України, а не РФ. "Так допоможи нам, Боже, в виконанні своїх обов'язків Крим - наш! Донбас - наш! Кубань - наша!" - додав Коханівський.

"Дай нам, Боже, наснаги і сили духу побороти ворога", - написали в коментарях.

"Важко повірити. Але нам хоча б Україну залишити в тих межах, які були в 2013 році", - додали користувачі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...