Хіти тижня. Кремлівські пропаганд*ни замарили приєднанням України до ''ДНР'' (відео)

Рупор Кремля вважає, що це має статися перед президентськими виборами.

Російський пропагандист Дмитро Куликов виступив із маревною заявою про те, що найближчим часом до тимчасово окупованої частини Донбасу нібито приєднаються й інші регіони України. Таку проімперську риторику Куликов озвучив в ефірі пропагандистської програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1", передають Патріоти України.

"Москва має на меті організацію можливого переговорного процесу і домовленості "повсталого" Донбасу з Києвом. Якщо Київ не йде на ці переговори, то Москві й бути посередником немає у чому. І буде так, як буде. І швидше за все буде наступним чином, що до Донбасу приєднуватимуться інші регіони. І цьому сприятиме нібито легітимний виборчий процес у Києві", — загрозливо висловився він.
Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Наш народ вміє відстоювати свою точку зору, - шкода тільки, що точка зору формується неправильна", - Олена Кудренко

п’ятниця, 24 березень 2023, 0:33

"Одна з основних думок, які мусили би бути в кожного з нас - "ти повинен бути дуже некомфортним для маніпуляторів". Тоді б ти міг жити інакше, а не нити, що все як завжди в "цій країні", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соц...

"Похоже, казахстанские братушки загнали ещё один нож в спину России", - Борислав Береза

п’ятниця, 24 березень 2023, 0:27

"Казахстан с 1 апреля 2023 года будет блокировать абсолютно весь российский параллельный импорт на территории страны, даже если он будет идти транзитом, — сообщает Eurasianet со ссылкой на высокопоставленного чиновника", - пише політик і громадський ді...