Хіти тижня. Кремлівські пропаганд*ни замарили приєднанням України до ''ДНР'' (відео)

Рупор Кремля вважає, що це має статися перед президентськими виборами.

Російський пропагандист Дмитро Куликов виступив із маревною заявою про те, що найближчим часом до тимчасово окупованої частини Донбасу нібито приєднаються й інші регіони України. Таку проімперську риторику Куликов озвучив в ефірі пропагандистської програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1", передають Патріоти України.

"Москва має на меті організацію можливого переговорного процесу і домовленості "повсталого" Донбасу з Києвом. Якщо Київ не йде на ці переговори, то Москві й бути посередником немає у чому. І буде так, як буде. І швидше за все буде наступним чином, що до Донбасу приєднуватимуться інші регіони. І цьому сприятиме нібито легітимний виборчий процес у Києві", — загрозливо висловився він.
Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.