Хіти тижня. "Крим і Кубань Україні не повернути, але...": Астролог розповів про майбутнє РФ

Астролог нагадав, що СРСР розпався трохи більше, ніж через 10 років після нападу на Афганістан і так виникла РФ.

Розвал Росії почнеться у 2025 році, розповів астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

За його словами, “це буде перша “тріщина” в російській державі, в російській владі”. Після цього й до 2040 року РФ буде розсипатися на окремі республіки.

Астролог нагадав, що СРСР розпався трохи більше, ніж через 10 років після нападу на Афганістан і так виникла РФ. "А приблизно через 10 років після нападу на Україну почне розвалюватися путінський режим і Росія. Самого Путіна на той час вже точно не буде при владі".

Зараз це чути неймовірно, але хто знав, що в 1991 році розвалиться Радянський Союз – за кілька років до цього теж було б дивно почути такий прогноз, – додав Росс.

За словами астролога, в результаті розпаду РФ частина її територій відійде Україні. "Крим і Кубань Україні не повернути, але зате Києву дістанеться вся європейська частина Росії разом із Москвою, вірніше те, що від неї залишиться", – додав Росс.

Джерело: Главред
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗСУ та енергійні громадяни не дали владі підписати капітуляцію в перші дні війни. Резніков тоді зрадив Україну, - Світан (відео)

субота, 3 грудень 2022, 10:43

Полковник запасу, відомий військовий аналітик Роман Світан впевнений, що на початку війни цивільний міністр оборони Рєзніков зрадив Україні, та й взагалі, якби не загальний ентузіазм українців до захисту батьківщини та мужність та професіоналізм ЗСУ, ...

"Донбас для росіян тепер - головна ціль цієї війни": Екснадеп Іллєнко розповів, чому Путіну так потрібен Бахмут

субота, 3 грудень 2022, 9:35

Кремль намагається хоча б частково врятувати своє обличчя в очах підданих, пропаганда тепер переконує росіян, що Донбас від початку був головною метою провальної "спецоперації". Однак Україна не лишає Путіну шансу реабілітуватися за 100 000 дохлих орків