Хіти тижня. "Крим і Кубань Україні не повернути, але...": Астролог розповів про майбутнє РФ

Астролог нагадав, що СРСР розпався трохи більше, ніж через 10 років після нападу на Афганістан і так виникла РФ.

Розвал Росії почнеться у 2025 році, розповів астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

За його словами, “це буде перша “тріщина” в російській державі, в російській владі”. Після цього й до 2040 року РФ буде розсипатися на окремі республіки.

Астролог нагадав, що СРСР розпався трохи більше, ніж через 10 років після нападу на Афганістан і так виникла РФ. "А приблизно через 10 років після нападу на Україну почне розвалюватися путінський режим і Росія. Самого Путіна на той час вже точно не буде при владі".

Зараз це чути неймовірно, але хто знав, що в 1991 році розвалиться Радянський Союз – за кілька років до цього теж було б дивно почути такий прогноз, – додав Росс.

За словами астролога, в результаті розпаду РФ частина її територій відійде Україні. "Крим і Кубань Україні не повернути, але зате Києву дістанеться вся європейська частина Росії разом із Москвою, вірніше те, що від неї залишиться", – додав Росс.

Джерело: Главред
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Базовий меседж Зеленського на зустрічі із західними ЗМІ був таким: "Ви знаєте, що Росія нападе, ми знаємо, що нападе, але ви про це кажете, а ми - ні!" - Голобуцький

субота, 29 січень 2022, 0:00

"Мета сьогоднішньої зустрічі Зеленського з західними журналістами так і лишилась незрозумілою. Він, здається, збирався довести, що Захід надміру нагнітає істерику з очікуванням великого наступу Росії. Але доводив це в дивний спосіб - так само стверджую...

З архіву ПУ. Тікав до кращого життя: Як радянський льотчик Олександр Зуєв викрав МіГ-29

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:55

Капітан ВПС СРСР Олександр Зуєв попросив політичного притулку в Туреччині, а потім став військовим радником у США. Рано вранці 20 травня 1989 року в турецькому Трабзоні на посадку зайшов літак з червоними зірками. Коли винищувач приземлився, з кабіни в...