Хіти тижня. Маски скинуто? - Після об'єднання з Тарутою стає ясно, чому Герман так яро підтримала Тимошенко

Після об'єднання лідера партії «ВО Батьківщина» Юлії Тимошенко і олігарха Сергія Тарути по-новому зазвучало інтерв'ю Ганни Герман «Комсомольской правде» ще від червня 2018 року, де вона покладає надії на Тимошенко і Януковича.

Ганна Герман

Тоді Ганна Герман відкрито заявила, що Тимошенко - це той політик, який довів, що можна і потрібно робити роботу над своїми ж помилками, нагадують Патріоти України.
Юлії Володимирівні вдалося зробити правильні висновки. Тоді журналіст задав пряме питання Герман про те, що Тимошенко - це ж не тільки відмінний політик, але і талановитий актор, вона вже не раз відмінно зображала з себе ту, якою насправді не є. На це уточнення Герман відповіла, що все це не про Тимошенко, вона дійсно щиро переживає за Україну.
Також Герман висловила упевненість, що саме Тимошенко має найбільше шансів за пару місяць після своєї інавгурації домовитися з Путіним і врегулювати конфлікт на Донбасі. При цьому політик додала, що Тимошенко в цьому питанні може розраховувати тільки на допомогу свого народу, Захід тут їй не помічник.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Поговоримо за Куп'янський напрямок... - Машовець

четвер, 23 березень 2023, 2:00

1. Командування військ противника продовжує реалізацію ряда заходів, спрямованих на зміцнення рівня стійкості своєї системи оборони на Сватівському напрямку, а також суттєвому тактичному покращенню своїх позицій в світлі можливого переходу на цьому нап...

Поворотний момент: навіщо прем’єр Японії приїздив до України

четвер, 23 березень 2023, 1:00

Як війна Росії змінює відносини між Києвом і Токіо. Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кішіда вчора побував у Києві. Візит цього закордонного лідера був особливо довгоочікуваним. І через те, що у січні 2023 року Японія розпочала головування у G7, а японський...