Хіти тижня. Маски скинуто? - Після об'єднання з Тарутою стає ясно, чому Герман так яро підтримала Тимошенко

Після об'єднання лідера партії «ВО Батьківщина» Юлії Тимошенко і олігарха Сергія Тарути по-новому зазвучало інтерв'ю Ганни Герман «Комсомольской правде» ще від червня 2018 року, де вона покладає надії на Тимошенко і Януковича.

Ганна Герман

Тоді Ганна Герман відкрито заявила, що Тимошенко - це той політик, який довів, що можна і потрібно робити роботу над своїми ж помилками, нагадують Патріоти України.
Юлії Володимирівні вдалося зробити правильні висновки. Тоді журналіст задав пряме питання Герман про те, що Тимошенко - це ж не тільки відмінний політик, але і талановитий актор, вона вже не раз відмінно зображала з себе ту, якою насправді не є. На це уточнення Герман відповіла, що все це не про Тимошенко, вона дійсно щиро переживає за Україну.
Також Герман висловила упевненість, що саме Тимошенко має найбільше шансів за пару місяць після своєї інавгурації домовитися з Путіним і врегулювати конфлікт на Донбасі. При цьому політик додала, що Тимошенко в цьому питанні може розраховувати тільки на допомогу свого народу, Захід тут їй не помічник.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Создается впечатление, что для нашей нынешней правящей "элиты" Конституция - нечто вроде тайных откровений, за семью печатями", - Машовець

п’ятниця, 17 січень 2020, 16:56

"Ну чего, отличные у нас премьер-министры... они даже заяву на дембель не в ту инстанцию подают... И что самое интересное, "не та инстанция" даже берется эти дембельские аккорды рассматривать", - пише у своєму блозі Костянтин Машовець, передають Патріо...

Вирішальний момент для Зеленського: Названо три ключові причини для звільнення Гончарука

п’ятниця, 17 січень 2020, 16:43

"Сьогодні прем’єр Гончарук офіційно заявив про готовність йти у відставку. Цим він ще більше погіршив ситуацію для Зеленського", - пише у своєму блозі Михайло Добровський, передають Патріоти України, і продовжує:. "Якщо в попередньому випадку “злив” мо...