Хіти тижня. Названо найталановитіші знаки Зодіаку

Люди, що народилися під знаком Стрілець, володіють сильним емоційним інтелектом.

Ілюстрація: day.kyiv.ua

Найталановитішими з 12 знаків Зодіаку є повітряний, вогненний і водний - Водолій, Стрілець і Риби відповідно. Людям, які народилися під цими знаками, приписують неймовірні розумові здібності, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо текст матеріалу:

"Водолеям свойственны любознательность и стремление к совершенству, эти качества помогали им со школы проявить себя.

Представителям этого знака все дается легко, со стороны кажется, что даже слишком. Из них вырастают прекрасные ученые, писатели, они стремительно приближают будущее, потому что не боятся экспериментов и поисков нового.

Стрельцы активны, это помогает им не падать духом даже в самых сложных ситуациях, и обладают сильным эмоциональным интеллектом. Их проекты и замыслы некоторым кажутся гениальными, хотя на самом деле часто это результат идеалистического отношения к миру.

Рыбы упорны, строят невероятные планы, и это иногда пугает окружающих, но без такого заряда они не смогли бы воплощать смелые идеи в жизнь.

Иногда родившимся под этим знаком людям нужно много лет, чтобы раскрыться и поверить в свои таланты, но результат обязательно приносит успех. При этом Рыбы очень восприимчивы и их легко ввести в заблуждение".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Опух слідом за Басковим": Відомий російський співак змінився до невпізнання (фото)

середа, 30 листопад 2022, 12:28

Виконавець "Малинового вина" заявився на відкритті ковзанки в Москві разом з сім'єю - дружиною Юлією Проскуряковою і донькою Веронікою. Шанувальники вмить розгледіли, як розповнів Ніколаїв. Він був у чорній шапці, яку натягнув мало не на очі, і в чорні...

Українські партизани поблизу Енергодару знищили взвод російських окупантів

середа, 30 листопад 2022, 11:53

Народні месники відійшли без втрат, і готують нові напади на російських загарбників. Українські партизани знищили майже взвод російських окупантів в районі Енергодару. Також "позбавили" ворога 4 одиниць техніки. Про це повідомляє голова Нікопольської Р...