Хіти тижня. Не по кремлівських нотах: Денисова розповіла, як військовополонені моряки ВМСУ шокували московських суддів (відео)

Російські судді не очікували такого прояву стійкості і мужності наших моряків, захоплених в нейтральних водах Чорного моря, на так званих судових засіданнях щодо продовження терміну утримання українців під вартою.

Про це Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова заявила в інтерв'ю телеканалу Прямий, передають Патріоти України.
"Наші моряки, коли починався суд, вони називали себе військовополоненими, тільки називали своє ім'я, по батькові та прізвище. І на цьому крапка. І судді, безумовно, були шоковані тим, що так відбувається", - сказала Денисова.
За її оцінкою, судді були також не готові до величезної кількості клопотань, заявлених захисниками військових. Зокрема, вони зажадали перевести справу в Московський гарнізонний суд.
Крім того, полонені українці несподівано висловили клопотання про те, щоб вся справа була переведена українською мовою.
"Я думаю, як тут ці всі події відбуваються, то так само буде несподіваною, в т. ч. для тих, хто приймає такі рішення - свобода для наших військовополонених. І вона обов'язково буде. І сьогодні є такі докази і така впевненість, що це трапиться дуже швидко", - заявила омбудсмен.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...