Хіти тижня. Не забудемо, не пробачимо! Дві красиві пари, котрі розбила війна. Хлопці-герої поклали свої голови, захищаючи Україну під Іловайськом

Хто там каже ставати на коліна, просити вибачення у катів-братів? Кому посипати голову попілом? Невже нам? За мільйони знищених українців "братньою" імперією лише протягом 20 сторіччя? Чи лише за 13 000 протягом "гібридної війни"?

"Валентин Заграничний та Володимир Костюк. Обидва загинули під Іловайськом. Вічна Пам'ять!", - написала в соціальній мережі Facebook Людмила Прокопович, опублікувавши фото героїв і вірш, передають Патріоти України.

Війна ввірвалась у юнацькі душі,
Ущент розбивши із кришталю світ.
Тепер вже не кохати, а вбивати мусим,
І вже не нащадків, а кривавий залишаєм слід.

Сини війни – живемо, щоб вбивати.
Наш кожен постріл – це для когось смерть.
Немає місця тут емоціям проклятим,
Всю нашу душу заповняє твердь.

Ми не герої, слуги ми народу!
Це наш обов’язок, а не каприз.
Ми вже навряд повернемось до дому…
Ми просимо, не лийте зайвих сліз...

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Зеленського уточнили: Мільйони українців втратили компенсації на оплату комуналки

середа, 20 жовтень 2021, 21:10

Пільг на електроенергію не буде: стало відомо, чому 600 тисяч сімей українців. Незважаючи на фіксацію тарифу на електроенергію для населення, надання бюджетної компенсації тарифу на електроенергію для тих домогосподарств, який використовують цей ресурс...

Подарували хлопцю... Т-74

середа, 20 жовтень 2021, 19:22

Той кумедний, ''непутьовий'' комсомол... А це і є герб знатних Івашковець, нині Жмеринського району Вінниччини. Шляховий вказівник на в'їзді до села. Олександр Горобець, письменник.