Хіти тижня. Не забудемо, не пробачимо! Дві красиві пари, котрі розбила війна. Хлопці-герої поклали свої голови, захищаючи Україну під Іловайськом

Хто там каже ставати на коліна, просити вибачення у катів-братів? Кому посипати голову попілом? Невже нам? За мільйони знищених українців "братньою" імперією лише протягом 20 сторіччя? Чи лише за 13 000 протягом "гібридної війни"?

"Валентин Заграничний та Володимир Костюк. Обидва загинули під Іловайськом. Вічна Пам'ять!", - написала в соціальній мережі Facebook Людмила Прокопович, опублікувавши фото героїв і вірш, передають Патріоти України.

Війна ввірвалась у юнацькі душі,
Ущент розбивши із кришталю світ.
Тепер вже не кохати, а вбивати мусим,
І вже не нащадків, а кривавий залишаєм слід.

Сини війни – живемо, щоб вбивати.
Наш кожен постріл – це для когось смерть.
Немає місця тут емоціям проклятим,
Всю нашу душу заповняє твердь.

Ми не герої, слуги ми народу!
Це наш обов’язок, а не каприз.
Ми вже навряд повернемось до дому…
Ми просимо, не лийте зайвих сліз...

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. РФ створює юридичну базу для військового вторгнення в Україну

п’ятниця, 24 травень 2019, 2:00

Не виключаю, що Путін після парламентських виборів, переконавшись, що проросійська п'ята колона не сформувала парламентської більшості, і зміни стратегічного курсу України в бік НАТО і ЄС не відбудеться, може піти на одностороннє визнання квазіреспублік "

Хіти тижня. Скрепний зашквар: "Светлана Дрюк поступила правильно!", або Як "Ополченочка" розколює "Л/ДНР"

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:35

​На окупованих територіях Донбасу розгорається скандал навколо прем’єри фільму “Ополченочка”. Цензура так званої “ЛНР” скасувала в Луганську передпоказ пропагандистського фільму, прем’єра якого повинна була відбутися 13 травня 2019 року. Причиною скасу...