Хіти тижня. Політичний крок: Експерт заявив, що Україна має зброю, потужнішу за Javelin

На думку експерта, Javelin's - це сигнал для всіх країн, а не тільки для Росії, про те, що США надають великого значення розвитку потенціалу України і допомагатимуть їй у цьому.

Про це в інтерв'ю «Апострофу» розповів директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, військовий експерт Сергій Згурець, передають Патріоти України.

Він відзначив, що в цьому році в Збройні сили України надійде широкий спектр протитанкових ракетних комплексів власного виробництва. Так, вітчизняне КБ «Луч» виробляє комплекси «Корсар» з дальністю до 2,5 км і «Стугна» з дальністю 5 км. «І їх досить багато, кількість комплексів вимірюється сотнями, а кількість ракет - тисячами. Це значно більше, ніж в минулому році. Уже цього досить, щоб посилити протитанковий компонент, навіть не згадуючи американських Javelin, які скоріше є політичним кроком, ніж безпосередньо засобом посилення нашого військового потенціалу», - зазначив експерт.

Згурець розповів, що Javelin дуже технологічна зброя, яка має істотні переваги перед зразками, які використовує ЗСУ. Разом з тим, каже експерт, ця зброя завдяки своїй технологічності має певні слабкі сторони, які на полі бою можуть стати недоліком. «Тому я ставлюся до Javelin як до дійсно позитивного політичного кроку, який є сигналом для всіх країн, а не тільки для Росії, про те, що США надають великого значення розвитку потенціалу України і допомагатимуть їй у цьому. Перед цим ми отримали від США велику кількість засобів зв'язку - радіостанції Harris на мінімум 200 мільйонів доларів. Думаю, оснащення американськими радіостанціями, що не придушуються російськими засобами радіоелектронної боротьби, наших Сил спеціальних операцій або Десантно-штурмових військ є набагато більш ефективним, ніж Javelin, тому що ефективне управління Збройними силами більш значимо з точки зору бойового потенціалу», - пояснив Згурець.

Нагадаємо, раніше посол США Марі Йованович повідомила, що поставки летального озброєння, в тому числі і протитанкових ракетних комплексів Javelin, які Адміністрація президента США надасть Україні в рамках оборонної допомоги, будуть абсолютно безкоштовними.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Если даже после такого в Украине не произойдет перемен, значит, у этой страны нет будущего", - блогер

неділя, 5 квітень 2020, 1:00

"Если даже после всего того, что сейчас происходит в экономике Украины, не проведут судебную реформу, не разгонят половину никому не нужных чиновников, сократив затраты бюджета, не посадят воров, которые тырили из бюджета оборонки, не арестуют мародеро...

"Ми дійсно тяжко хворі. І коронавірус тут ні до чого": Політтехнолог про концерт Малініна, якого очікують після карантину в Херсоні

неділя, 5 квітень 2020, 0:30

Залишок квитків у касі вже досить скромний... "І про високодуховне: на сьомому році війни Україною одразу після завершення карантину пронесе тур "народного артиста України Алєксандра Малініна" (звання дав Кучма), співця "русского мира", що давно мешкає...