Хіти тижня. "Повидло в рогаликах только в Украине бывает! У нас такого нет": Блогер розповів, із чого почалася його "національна самоідентифікація"

Те, що росіяни вважають "нормальними продуктами", більшості українців здається браком.

Найбільше українця в Анапі здивувала... відсутність варення у здобі. Ілюстрація: соцмережі.

"В Донецке мы жили на проспекте Россини, что недалеко от универсама "Украина". И, естественно, ходили с папой туда отовариваться. Батон хлеба, треугольник молока и пачка овсяного печенья были обязательны в списке покупок", - написав волонтер та журналіст Тім Златкін на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Но больше всего мне нравилось, когда по субботам привозили большие свежие рогалики. Коричневая блестящая корочка, нежная белая сдоба и, конечно же, сладкое повидло внутри... Ммммм, невозможно описать словами их вкус, надо только пробовать!..

И вот однажды летом мы семьёй по шахтёрской путёвке поехали в Анапу на отдых. И где-то в магазине папа купил мне маленький рогалик. А прийдя в номер санатория, обнаружили, что... Повидла нет. Вообще.

Папа у меня никогда "партейным" не был, но активист ещё тот, всё-таки в прошлом подполковник. Короче, на следующий день он заходит в тот магазин, шоб поругать за неправильный рогалик. А продавщица ему в ответ:

- Вы с Украины!

- То есть? - опешил папа

- А повидло в рогаликах только в Украине бывает! У нас такого нет.

С этого дня началась моя национальная самоидентификация".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...

Рішення російського командування спровокувало полювання на власні мобільні вогневі групи: Чому істерять Z-воєнкори й де зараз найгарячіше, - Злий Одесит

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:28

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...