Хіти тижня. Привертають щастя і благополуччя: ТОП-10 порад Ванги на кожен день

Ім'я болгарської пророчиці Ванги відоме в усьому світі. До цієї жінки за допомогою зверталися як звичайні люди, так і високопоставлені чини.

Ілюстрація: news.eizvestia.com

До порад Ванги намагалися прислухатися всі. Адже все, про що вона говорила, завжди збувалося. Ось кілька цінних рекомендацій, яких слід дотримуватися всім, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо повний текст матеріалу:

"1. Ешьте из красивых тарелок и не храните в доме битую и испорченную посуду. Иначе благополучие и достаток уйдут от вас

2. Повесьте ветку бузины или подкову у входной двери и она оградит ваш дом от зла.

3. Чтобы удача сопутствовала, необходимо просыпаться и вставать именно на правую ногу. Также обувать необходимо первым делом правую ногу.

4. Не оставляйте на столе куски и корочки хлеба. Это притягивает бедность и неудачи. Скормите остатки хлеба птицам или животным.

5. Хотите, чтобы счастье жило в вашем доме постоянно? Тогда поменьше хвалитесь и рассказывайте о нём окружающим. Ведь ваша удача может испугаться чужой зависти и ускользнёт от вас.

6. Всегда учтиво относитесь к зеркалам. Всегда тщательно протирайте их, чтобы в доме не приживались болезни и ссоры. От битых зеркал необходимо сразу же избавляться.

7. Деньги и монеты всегда стоит хранить в кошельке. Крупные купюры , мелкие и монеты храните в разных отделениях. Так вы привлечёте в жизнь финансовые потоки.

8. Сидеть на столе - к бедности

9. Чтобы новый кошелёк притягивал деньги, поместите в него на некоторое время дорогое украшение.

10. Если решились испечь пирог, кулич или хлеб, то ни в коем случае нельзя сквернословить и ругаться, пока поднимается тесто. Иначе выпечка не только подпортится, но ещё и пойдёт во вред тем, кто её съест".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чмобіки розбрату: ISW розповів, чому Росія почала частіше обмінювати полонених

субота, 26 листопад 2022, 8:20

У шойгу намагаються довести, що ''русіє своїх нє брасают'' в ''біндєровскіх застєнках'', де їх годують за нормами офіцерів ЗСУ, на відміну від ''високодуховних'' катів, котрі мучають українців тортурами та голодом. Аналітики Інституту вивчення війни (I...

Нема у загарбників ''глибокого тилу'' на українській землі: У Маріуполі біля окупаційної адміністрації вибухнуло авто з росіянами (фотофакти)

субота, 26 листопад 2022, 6:24

В Маріуполі ліквідовано щонайменше одного росіянина з числа окупаційної адміністрації. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. . Зазначається, що 24 листопада біля окупаційної адміністрації по вул. Громової 63 вибухнув ав...