
Перший електрокар Mazda буде дуже ефектним, 100-відсотковим послідовником дизайн-філософії Kodo. Ми не хочемо випускати електромобіль, схожий на холодильник, як це роблять інші автовиробники", - каже Джо Стен'юіт, новий шеф-дизайнер європейського відділення японської компанії.
Якого типу буде машина, поки секрет. Можливо, це буде купеподібний седан на зразок Mazda Vision Coupe - така машина могла б стати гідним конкурентом американської Tesla Model S.
Тим часом над електричними силовими установками Mazda працює вже більше десяти років: у 2012 році була випущена партія зі ста електричних хетчбеків Demio, забезпечених батареєю ємністю 20 кВт*год і здатних проїхати 200 км на одній зарядці.
Машини ці віддали в лізинг, отримали бажаний зворотній зв'язок від клієнтів, після чого переключилися на гібриди: був підготовлений прототип Demio з 0,33-літровим роторно-поршневим двигуном на борту.
У майбутньому Mazda випускатиме агрегати цього типу для plug-in гібридів обох компаній, перші з яких вийдуть на світовий ринок орієнтовно в 2021 році.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...