Хіти тижня. "Сирійський сценарій": Експерт попередила про загрозу, що нависла над Україною

В Україні можливе повторення сирійського сценарію, і українська влада повинна докласти всіх зусиль, щоб не допустити такого розвитку подій.

Про це в ефірі ObozTV заявила експерт-міжнародник Ірина Верещук, коментуючи сирійський конфлікт, передають Патріоти України.

"Мені шкода цю країну і сирійців через безсилля Асада, тому що він є президентом і саме він повинен був навести порядок, як у нашому випадку повинен був Янукович. Ми бачимо на прикладі Сирії, що може бути з Україною, якщо ми допустимо до такої ситуації в країні. Там теж є проурядові війська, є і повстанці, які проти уряду", - зазначила експерт.

"З фактично внутрішнього конфлікту виріс великий міжнародний конфлікт... Для нас Сирія є дуже хорошим прикладом, чого не можна допустити в Україні. Наша влада повинна робити все, щоб це не сталося на нашій території, а воно може статися", - додала вона.

При цьому Верещук вважає, що війна в Сирії не змусить Кремль піти з Донбасу. "Як Росія може ретируватися, якщо завезли туди так багато гуманітарних конвоїв? Як вона може відступити, якщо це її життєво важливі інтереси? Вона не може піти з Криму. Якщо вона піде з Донбасу, вона оголить плацдарм у Криму. Її основне завдання - утримати Крим і утримати ситуацію доти, поки їй не залишать Крим, а з Донбасу вона радісно піде. Україна не може собі такого дозволити ", - додала експерт.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Драпануть, как со Змеиного, не удастся: репарации Россия будет выплачивать Украине десятилетиями", - Ейдман

четвер, 30 червень 2022, 18:08

"Армия мародеров, поджав крысиный хвост, драпанула с острова Змеиный вслед за русским кораблем. Ее руководство заявило, что это не отступление, а "жест доброй воли". Так же они в будущем объяснят и свое неизбежное бегство с Украины", - пише у своєму бл...

"Про поточну ситуацію на фронті", - Машовець

четвер, 30 червень 2022, 14:12

- Передовые подразделения Попаснянской группировки противника пытаюся атаковать по направлению Николаевка - Спорное, а так же по направлению от района южнее Лисичанского НПЗ на Верхнекаменку. По линии Матроская - Белая Гора идут упорные позиционные бои...