
Співробітник прес-служби сказав, що наразі інформацію про можливі вибухові пристрої в установах Магнітогорська перевіряють, але установи працюють. "Нічого поки не підтвердилося", – зазначив представник адміністрації.
Однак інформоване джерело пояснило ЗМІ, що листи з погрозами у понеділок отримали практично всі соцзаклади міста. "Сьогодні сталося вкидання інформації, по електронній пошті майже всі соцзаклади отримали листи з погрозами вибуху. Велика частина установ вже перевірена, працювали групи кінологів. Офіційно евакуація не оголошувалася, деякі керівники розпускали всіх на період перевірки",– сказав співрозмовник агентства.
Нагадаємо, під ранок 31 грудня у російському Магнітогорську стався вибух газу у житловій багатоповерхівці, внаслідок чого завалився під’їзд. Російські рятувальники завершили операцію аж 3 січня – з-під завалів витягли 39 тіл. 18 січня стало відомо, що відповідальність за інцидент взяли на себе бойовики "Ісламської держави", а своє довге мовчання вони пояснили міркуваннями безпеки тих, хто влаштував вибухи.
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...