
Співробітник прес-служби сказав, що наразі інформацію про можливі вибухові пристрої в установах Магнітогорська перевіряють, але установи працюють. "Нічого поки не підтвердилося", – зазначив представник адміністрації.
Однак інформоване джерело пояснило ЗМІ, що листи з погрозами у понеділок отримали практично всі соцзаклади міста. "Сьогодні сталося вкидання інформації, по електронній пошті майже всі соцзаклади отримали листи з погрозами вибуху. Велика частина установ вже перевірена, працювали групи кінологів. Офіційно евакуація не оголошувалася, деякі керівники розпускали всіх на період перевірки",– сказав співрозмовник агентства.
Нагадаємо, під ранок 31 грудня у російському Магнітогорську стався вибух газу у житловій багатоповерхівці, внаслідок чого завалився під’їзд. Російські рятувальники завершили операцію аж 3 січня – з-під завалів витягли 39 тіл. 18 січня стало відомо, що відповідальність за інцидент взяли на себе бойовики "Ісламської держави", а своє довге мовчання вони пояснили міркуваннями безпеки тих, хто влаштував вибухи.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...