Хіти тижня. Тремтіть, скрепи! - З'явилася важлива новина про український ракетний комплекс "Нептун"

Виготовлено нове шасі для вітчизняного ракетного комплексу.

Український виробник вантажної і спеціальної техніки АвтоКрАЗ удосконалив техніку для вітчизняного ракетного комплексу Нептун, передають Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал.

Нове повнопривідне шасі КрАЗ-7634НЕ колісної формули 8х8 відвантажили в перших числах 2019. Очікується, що на шасі КрАЗ-7634НЕ буде виконана пускова установка ракетного комплексу Нептун, відповідні роботи з дообладнання будуть проводитися на одному з підприємств українського оборонно-промислового комплексу.

"Автомобільна шасі, вантажопідйомністю 27 т, призначене для монтажу важкого спецобладнання. Від своїх попередників він відрізняється більш потужним - 460 к.с. - двигуном і автоматичною коробкою передач, максимальний крутний момент якого розрахований на 2500 Н/м. Таке агрегатування спільно з прохідної трансмісією дозволяє реалізувати високі тягово-динамічні характеристики автомобіля. Також на вимогу замовника вихлопна система розміщена між 1 і 2 мостами з вихлопом на праву сторону по ходу руху автомобіля, а замість двох паливних баків прямокутної форми по 350 л встановлені два по 165 л круглого перерізу ", - йдеться в повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Американські аналітики ISW підрахували, скільки може тривати український Контрнаступ

вівторок, 6 червень 2023, 15:05

Успішна контрнаступальна операція може тривати дні, тижні і навіть місяці, перш ніж її результати стануть повністю зрозумілими. Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни у звіті ISW. "ISW відзначає зростання бойової активності на ...

Легіон "Свобода Росії" показав ліквідацію полковника Стесєва, котрий керував обороною міста та оперативним угрупованням урядових військ "Белгород" (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:52

Зазначимо, досвідчений головоріз та каратель Стесєв вбивав мирних жителів у Чечні, Югославії, Абхазії та на території України. Як писали ПУ, Андрія Стесєва ліквідували у ніч із 4 на 5 червня в одному з прикордонних населених пунктів Білгородщині У при...