Хіти тижня. Тремтіть, скрепи! - З'явилася важлива новина про український ракетний комплекс "Нептун"

Виготовлено нове шасі для вітчизняного ракетного комплексу.

Український виробник вантажної і спеціальної техніки АвтоКрАЗ удосконалив техніку для вітчизняного ракетного комплексу Нептун, передають Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал.

Нове повнопривідне шасі КрАЗ-7634НЕ колісної формули 8х8 відвантажили в перших числах 2019. Очікується, що на шасі КрАЗ-7634НЕ буде виконана пускова установка ракетного комплексу Нептун, відповідні роботи з дообладнання будуть проводитися на одному з підприємств українського оборонно-промислового комплексу.

"Автомобільна шасі, вантажопідйомністю 27 т, призначене для монтажу важкого спецобладнання. Від своїх попередників він відрізняється більш потужним - 460 к.с. - двигуном і автоматичною коробкою передач, максимальний крутний момент якого розрахований на 2500 Н/м. Таке агрегатування спільно з прохідної трансмісією дозволяє реалізувати високі тягово-динамічні характеристики автомобіля. Також на вимогу замовника вихлопна система розміщена між 1 і 2 мостами з вихлопом на праву сторону по ходу руху автомобіля, а замість двох паливних баків прямокутної форми по 350 л встановлені два по 165 л круглого перерізу ", - йдеться в повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Під час першої появи Лев XIV дав три важливі підказки щодо пріоритетів під час свого папства - Reuters

п’ятниця, 9 травень 2025, 14:10

З перших хвилин на балконі собору Святого Петра Папа Лев XIV дав три важливі підказки про те, яким буде його папство, зазначають Патріоти України. Як пише Reuters, першою підказкою Лева був його вибір імені. Річ у тім, що Папи часто використовують цей ...

Пошукайте по шухлядах: Як з допомогою магніту розпізнати українські монети, котрі коштують десятки тисяч гривень

п’ятниця, 9 травень 2025, 11:25

НБУ після запуску в обіг української гривні 1996 року не тільки неодноразово міняв дизайн та папір купюр, але і сплав монет, як "білих" - 1-5 копійок, 1, 5, 10 гривень так і "жовтих" - 10-50, 1 гривня, зазначають Патріоти України. Так склалось, що ...