Хіти тижня. "Тупа вівця, відмінний матеріал для обміну": Український блогер "накинувся" на соратницю Медведчука

Журналістка Олена Маркосян, яку як експерта використовує "Український вибір" Віктора Медведчука, могла б стати "чудовим матеріалом" для обміну.

Антон Ходза

Таку думку 2 вересня висловив український блогер Антон Ходза, передають Патріоти України. Він опублікував скрін посту Маркосян: "Донбас прощається з Олександром Захарченком. Простою великою людиною. Не забудемо!"

"Знайомтеся – тупа вівця. Соратниця Медведчука, активна учасниця досі не забороненої антиукраїнської організації "Украинский выбор". Ця вівця не в ОРДЛО і не в Москві. Вона живе в Україні. На жаль, ані її папка Медведчук, ані такі потвори, як Єлєна, не цікавлять наші органи. А який би був чудовий матеріал для обміну", – прокоментував Ходза.

Раніше Маркосян заявила, що український поет Василь Стус став відомим завдяки Медведчуку. "Хто б знав того Стуса, якби не Медведчук?" – сказала Маркосян, посміхаючись.

Джерело: Гордон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Кафку на Московии уже давно построили и теперь движутся дальше, по пути шизофренического абсурда", - Анти-Колорадос

вівторок, 25 лютий 2020, 19:16

У Китаї самі занурюються в маразм і туди ж занурюють всю країну, вважаючи це нормальною справою. "Московия уже превратилась в страну, которая может петь о себе гимн, имеющий старый мотив и слегка переделанные первые слова: "Мы рождены, чтоб Кафку сдела...

"Новая Конституция РФ - подготовка к большой войне", - Сазонов

вівторок, 25 лютий 2020, 18:28

"Кремль тоже включил "турборежим". После новогодних праздников Путин в очень быстром темпе меняет Конституцию России. И если кто-то считает, что нас эти процессы в соседней стране не касаются - он очень ошибается. Еще как касается. Там такой коктейль и...