Хіти тижня. "Тупа вівця, відмінний матеріал для обміну": Український блогер "накинувся" на соратницю Медведчука

Журналістка Олена Маркосян, яку як експерта використовує "Український вибір" Віктора Медведчука, могла б стати "чудовим матеріалом" для обміну.

Антон Ходза

Таку думку 2 вересня висловив український блогер Антон Ходза, передають Патріоти України. Він опублікував скрін посту Маркосян: "Донбас прощається з Олександром Захарченком. Простою великою людиною. Не забудемо!"

"Знайомтеся – тупа вівця. Соратниця Медведчука, активна учасниця досі не забороненої антиукраїнської організації "Украинский выбор". Ця вівця не в ОРДЛО і не в Москві. Вона живе в Україні. На жаль, ані її папка Медведчук, ані такі потвори, як Єлєна, не цікавлять наші органи. А який би був чудовий матеріал для обміну", – прокоментував Ходза.

Раніше Маркосян заявила, що український поет Василь Стус став відомим завдяки Медведчуку. "Хто б знав того Стуса, якби не Медведчук?" – сказала Маркосян, посміхаючись.

Джерело: Гордон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Таіланд провів масштабні маневри з українською бронетехнікою (фото)

неділя, 21 липень 2019, 10:37

Таїланд продовжує активну експлуатацію українських танків БМ «Оплот-Т» та сімейства бронемашин на базі вітчизняної моделі БТР-3. Так, 14 травня ц.р. відбулися чергові спільні навчання підрозділів Королівського корпусу морської піхоти, Сухопутних військ...

Експерт склав психологічний портрет Михайла Саакашвілі

неділя, 21 липень 2019, 10:31

У демократичному суспільстві виборець має право знати сильні і слабкі сторони провідних політиків. "Полагая, что в демократическом обществе избиратель вправе знать сильные и слабые стороны ведущих политиков, в далёком в 2006 году я составил психологиче...