У соціальній мережі Facebook опублікували фото, на яких зображена одна з учасниць жорстокого побиття. Нападниця є місцевою та навчається в школі №8. Відповідними знімками поділилась користувачка Лейла Салех, передають Патріоти України.
"Це одна з тих, хто жорстоко побив дівчинку. Зараз ми піднімемо громадські організації і вживемо всіх заходів щодо цих дітей! Олена Люта. День народження: 15 серпня", – йдеться у повідомленні.
"Я зaбeру у вac вce, чим ви дoрoжитe, якщо чіпатимете те, що належить мені". Олена Люта мовчки видалила свою сторінку. Вчора о 22:04. Це її фото", – додала Салех.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...