Хіти тижня. "Укропы наступают!": Терористів "ДНР" охопила істерія

На Донбасі поширюють фейк, що Збройні сили України готують провокації проти незаконних формувань.

"Пользуясь перемириями и односторонним соблюдением Минских соглашений, укропы придвинулись в нужных им местах к дороге из Кировска на поселок Донецкий и Желобок, и днем туда перебросить значительные подкрепления и боекомплект теперь невозможно - дорога и прилегающая местность простреливаются ПТУРами", — написав блогер-сепаратист Морозов у своєму Livejournal, передають Патріоти України.

Таким чином, за його словами, передові позиції терористів на Жолобку у денний час практично ізольовані від тилу, і у супротивника буде цілий світловий день для того, щоб, за уже наявної переваги у 3-5 разів, не перекидаючи додаткових сил, розправитися з "призраківцями".

"Учитывая превосходство противника в артиллерии, помешать ему это сделать будет сложно. Удержать при этом Желобок, не дать противнику занять все высоты и начать обстрелы и штурм Кировска, будет очень сложной задачей", — додав Морозов.

Він стверджує, що до вирішення цього завдання "люди зараз спокійно і послідовно готуються, враховуючи досвід попередніх боїв".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Євросоюз більше стурбований збереженням власної цілісності, ніж проблемою територіальної цілісності України", - німецький політик

вівторок, 17 вересень 2019, 6:26

У Європі поки не розуміють політику Володимира Зеленського. На сьогоднішній день Євросоюз стоїть на роздоріжжі й більше стурбований збереженням власної цілісності, ніж проблемою відновлення територіальної цілісності України. Проте, в ЄС мають намір збе...

"Атомік": Українська горілка з Чорнобиля завойовує Лондон

вівторок, 17 вересень 2019, 6:08

Експериментальну партію горілки «Атомік» вчені представили тільки в серпні 2019-го. Експериментальна горілка з Чорнобиля «Атомік» і коктейлі на її основі набирають все більшої популярності серед британських любителів алкоголю. А місцеві торгові мережі ...