Хіти тижня. "Укропы наступают!": Терористів "ДНР" охопила істерія

На Донбасі поширюють фейк, що Збройні сили України готують провокації проти незаконних формувань.

"Пользуясь перемириями и односторонним соблюдением Минских соглашений, укропы придвинулись в нужных им местах к дороге из Кировска на поселок Донецкий и Желобок, и днем туда перебросить значительные подкрепления и боекомплект теперь невозможно - дорога и прилегающая местность простреливаются ПТУРами", — написав блогер-сепаратист Морозов у своєму Livejournal, передають Патріоти України.

Таким чином, за його словами, передові позиції терористів на Жолобку у денний час практично ізольовані від тилу, і у супротивника буде цілий світловий день для того, щоб, за уже наявної переваги у 3-5 разів, не перекидаючи додаткових сил, розправитися з "призраківцями".

"Учитывая превосходство противника в артиллерии, помешать ему это сделать будет сложно. Удержать при этом Желобок, не дать противнику занять все высоты и начать обстрелы и штурм Кировска, будет очень сложной задачей", — додав Морозов.

Він стверджує, що до вирішення цього завдання "люди зараз спокійно і послідовно готуються, враховуючи досвід попередніх боїв".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Українські воїни знищили на Донбасі військову техніку терористів "Л/ДНР" (відео)

середа, 27 березень 2019, 0:35

Один окупант приєднався до бригади-200. Момент удару потрапив на відео. Кадри опублікував на своєму каналі в YouTube офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України. "Воїнами-ОСами знищена одна одиниця військової техніки "Урал", який робив підве...

Хіти тижня. "Бомбить тот Воронеж": Чому дочка Сталіна, племінниця Брежнєва і внучка Горбачова живуть у капіталістичних країнах

середа, 27 березень 2019, 0:10

Їхні батьки та діди побудували "страну, где так вольно дышит человек", але дівчата цього однозначно не оцінили... "Имел счастье пообщаться с любителями и защитниками СССР. Их, некрофилов, много. Впечатление, что они размножаются почкованием. Я уже уста...