Хіти тижня. Умовили дати дорогу молодим: Патріарх Філарет прийняв вольове рішення по новій церкві України

​Патріарх УПЦ Київського патріархату Філарет відмовився висувати свою кандидатуру на пост глави нової Української помісної православної церкви.

Патріарх Філарет

Про важливе рішення українського патріарха, який зробив дуже багато для отримання Україною Томосу, розповів в Facebook відомий український волонтер і блогер Семен Кабакаєв, передають Патріоти України.

"Нажаль, мушу підтвердити інформацію, що патріарх Філарет дійсно зняв свою кандидатуру з Собору Єдиної Помісної Церкви", - повідомив волонтер, висловивши надію, що обраний глава УППЦ дбатиме про Україну так само, як це б робив Філарет.

За даними Кабакаева, кандидатом від Київського патріархату стане митрополит Єпіфаній. Глава УПЦ КП вже запевнив його у своїй повній підтримці.

Сам Собор, на якому буде створена УППЦ та обрано її главу, за даними волонтера, відбудеться в період з 22 по 25 листопада. "Кажуть, це (глава новоствореної УППЦ) буде аполітична фігура", - повідомив він, уточнивши, дана інформація викликає сумніви і настороженість.

"Ми можемо програти через це", - попередив Кабакаєв. "Ми повинні бути мудрими і не дати на тлі цих рішень і історичного кроку знову втрутитися РФ і нав'язати свою думку, свою волю і своїх предстоятелів. Ми повинні бути готові до будь-яких провокацій і давати гідну відсіч", - закликав волонтер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хто і чому прослуховує журналіста Віталія Портникова, - Микола Княжицький

субота, 13 серпень 2022, 18:50

"Ми познайомилися з Віталієм Портниковим у Львові у 1988 році. Він тоді працював для "Молоді України", яка була найбільшою україномовною газетою, а я - для Львівського радіо. З тих пір ми товаришуємо. У нас часто схожі етичні і ціннісні оцінки подій. П...

Пророцтва відомої грузинської провидиці на 2022 рік могли стосуватися Запорізької АЕС

субота, 13 серпень 2022, 18:29

Грузинська провидиця Лела Какулія у травні 2022 року передбачала певні події на території України, наслідки від яких затьмарять чорнобильську катастрофу. Ці слова можуть стосуватися нинішньої ситуації навколо Запорізької АЕС, зазначають Патріоти Україн...