Таке відкриття зробив російський дослідник Валентин Дегтярьов, який вивчав щоденник загиблої учасниці тургрупи Зінаїди Колмогорової, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
Як запевняє дослідник, з блокнота Колмогорової вирвана сторінка з останнім записом. Його зацікавила сторінка, що на перший погляд виглядала порожнбою. Однак він розгледів відбитки літер, написаних на попередньому аркуші з сильним натиском.
"Я відновлював по відбитках все це... Бачите тут що: "Ми осліпли", - розповів Дегтярьов. За його словами, це може вказувати на отруєння метиловим спиртом.
Дослідник Дегтярьов на підтвердження своєї версії представив нові докази - записки журналіста Григор'єва, який брав участь у пошуках дятловців. "У кожному рюкзаку фляжка не просто зі спиртом - зі слідами спирту", - зазначив він.
Учасник пошукової групи Михайло Шаравін, який знайшов перші тіла, також не виключив теорію Дегтярьова: "Вибігли з палатки голими... У якій ситуації людина панічно залишає місце? Вражена була носоглотка, піна з рота йшла, це говорило чітко про отруєння".
Телеканал НТВ також навів приклад нещодавніх масових отруєнь глодом у РФ: "Приклад з недавнього - Іркутськ. Масове отруєння глодом, 78 смертей. Отруєних де тільки не знаходили - і вдома, і на вулицях, і в колекторах".
Як відомо, перевалом Дятлова прийнято називати місце в околицях гори Отортен на Північному Уралі, де лютому 1959 року загинула група туристів. Тоді за нез'ясованих обставин померли дев'ятеро осіб. Учасники зниклої групи Дятлова були знайдені хто на схилі, хто в струмку - і жодного біля палатки, де було все, щоб вижити, навіть грубка із заготовленими дровами. Число теорій наближається до сотні: від сніжної лавини до невдалого контакту з інопланетянами.
14 травня за новим стилем (27 травня за старим) вшановують пам'ять мученика Ісидора, святого Леонтія Єрусалимського і преподобного Серапіона Синдоніта. За юліанським календарем сьогодні вшановують старозавітного пророка Єремію, нагадують Патріоти Украї...
1. Вороже командування продовжує процес підготовки та оснащення своїх штурмових підрозділів, насамперед щодо їх адаптації до мінливих умов ведення бойових дій у тактичній зоні. . Зокрема, противник активно оснащує свої штурмові (передові) підрозділи л...