Українські військові в районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі знищили вогневу точку російських окупантів.

Фото опубліковано в Facebook на сторінці 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, передають
Патріоти України.
Бійці називали цей дзот бойовиків «Прищ». Наші захисники пишуть, що «кращий гранатометник сухопутних військ», знає методи боротьби з «паразитами».
«Як докучливий маленький наріст на тілі людини, так само докучливий він був українській землі і нашим хлопцям. Вивести бійці вирішили це неподобство на корню», - відзначили військовослужбовці, опублікувавши фото, а пізніше пообіцяли і відео опублікувати.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд
. 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...