Українські військові в районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі знищили вогневу точку російських окупантів.

Фото опубліковано в Facebook на сторінці 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, передають
Патріоти України.
Бійці називали цей дзот бойовиків «Прищ». Наші захисники пишуть, що «кращий гранатометник сухопутних військ», знає методи боротьби з «паразитами».
«Як докучливий маленький наріст на тілі людини, так само докучливий він був українській землі і нашим хлопцям. Вивести бійці вирішили це неподобство на корню», - відзначили військовослужбовці, опублікувавши фото, а пізніше пообіцяли і відео опублікувати.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Ефективні далекобійні удари Сил оборони України по об’єктах в Росії почали суттєво змінювати ситуацію не лише на полі бою і на території країни-агресорки, але й у суто дипломатичному полі. Усі люблять підтримувати сильних – цим пояснюється зміна в рито...
На старовинних картах можна побачити драконів та морських чудовиськ. Всупереч поширеному міфу, ці зображення були не просто символами небезпеки, передають Патріоти України з посиланням на IFLScience.
. У художній літературі нерідко можна зустріти згад...