Українські військові в районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі знищили вогневу точку російських окупантів.

Фото опубліковано в Facebook на сторінці 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, передають
Патріоти України.
Бійці називали цей дзот бойовиків «Прищ». Наші захисники пишуть, що «кращий гранатометник сухопутних військ», знає методи боротьби з «паразитами».
«Як докучливий маленький наріст на тілі людини, так само докучливий він був українській землі і нашим хлопцям. Вивести бійці вирішили це неподобство на корню», - відзначили військовослужбовці, опублікувавши фото, а пізніше пообіцяли і відео опублікувати.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...
23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Тимофія, єпископа Прусського
. ***
....