Українські військові в районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі знищили вогневу точку російських окупантів.

Фото опубліковано в Facebook на сторінці 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, передають
Патріоти України.
Бійці називали цей дзот бойовиків «Прищ». Наші захисники пишуть, що «кращий гранатометник сухопутних військ», знає методи боротьби з «паразитами».
«Як докучливий маленький наріст на тілі людини, так само докучливий він був українській землі і нашим хлопцям. Вивести бійці вирішили це неподобство на корню», - відзначили військовослужбовці, опублікувавши фото, а пізніше пообіцяли і відео опублікувати.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України
. З...