Українські військові в районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі знищили вогневу точку російських окупантів.

Фото опубліковано в Facebook на сторінці 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, передають
Патріоти України.
Бійці називали цей дзот бойовиків «Прищ». Наші захисники пишуть, що «кращий гранатометник сухопутних військ», знає методи боротьби з «паразитами».
«Як докучливий маленький наріст на тілі людини, так само докучливий він був українській землі і нашим хлопцям. Вивести бійці вирішили це неподобство на корню», - відзначили військовослужбовці, опублікувавши фото, а пізніше пообіцяли і відео опублікувати.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали.
. Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...