Хіти тижня. Жити "по-новому": Українців змусять платити за ще одну "безкоштовну" послугу

Згідно з новими правилами, з початку 2018 року «Київенерго» не буде повіряти лічильники гарячої води в квартирах киян.

Тепер для повірки лічильників мешканці будуть звертатися в одну з компаній, яка має ліцензію на проведення подібних робіт. «З початку 2018 року в дію вступили затверджені НКРЕКП нові тарифи на централізоване опалення і гаряче водопостачання, в яких не передбачені витрати на повірку індивідуальних лічильників гарячого водопостачання», - пояснюють в компанії, передають Патріоти України.
Робимо висновок: послугу необхідно буде не тільки замовити, але і оплатити з власної кишені.

Основою для змін став закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», в якому зазначено, що обслуговування і заміна приладів обліку теплової енергії здійснюється за рахунок їх власників.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На рахунок зеків-дезертирів... - Машовець

понеділок, 29 травень 2023, 2:35

Й на рахунок зеків-дезертирів, яких зараз російське військо ловить на тимчасово окупованій території українського Донбасу та власної Ростовської області... І це НЕ "вагінери"... це інші зк... Ви все правильно зрозуміли... Так, тепер зеками комплектують...

Мобілізовані росіяни в ступорі: Командування тижнями не вивозить 200-х та 300-х з Новобахмутівки

понеділок, 29 травень 2023, 1:50

Тих, кого ще можна було б врятувати невпинно переходять з категорії поранених у загиблі