Хіти тижня. З'явилися цікаві деталі про замішаних у справі розкрадання в Міноборони депутатів

Основна частина листування на 87 сторінках, яку ГПУ навесні 2017 року передала в НАБУ, стосується розслідувань протиправної діяльності компаній, підконтрольних двом народним депутатам.

Про це повідомили в прес-службі НАБУ, передають Патріоти України.

"Мова йде про факти заволодіння 300 млн куб. м. газу (кримінальне провадження від 12.12.2016 р.) і одного з епізодів заволодіння коштами "Укрзалізниці" (виробництво від 31.03.2016 р)", - відзначили в НАБУ.

У першому випадку до кримінальної відповідальності притягуються посадові особи та неформальні куратори ТОВ "Енергія-Новий Розділ" та ТОВ "Енергія-Новояворівськ", бенефіціарами яких є два народних депутата (один з них - глава комітету Верховної Ради з питань транспорту), зазначили у відомстві.

"Досудове розслідування у цій справі завершено, матеріали відкриті стороні захисту для ознайомлення, після чого її направлять до суду. Встановлена сума збитків - 1,4 млрд грн", - зазначили в НАБУ.

Також в бюро повідомили, що відповідно до провадження накладено арешт на дві ТЕЦ, які фактично належать народним депутатам "і використовувалися для вчинення злочину їх підлеглими", вони передані в управління АРМА.

"У другому кримінальному провадженні за фактами привласнення коштів "Укрзалізниці" справу стосовно двох осіб направлено до суду", - повідомили в НАБУ.

У двох зазначених кримінальних виробництвах детективи НАБУ притягнули до відповідальності 15 осіб, загальна сума збитків через корупцію становить 1,5 млрд грн.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Почему не летят наши "Горлицы" и "Соколы" и почему нельзя надеяться только на "Байрактар", - Михайло Жирохов

субота, 18 вересень 2021, 21:58

"Насыщенность нашей армии ударными беспилотниками оставляет желать лучшего. Вероятно, это понимает военно-политическое руководство, так как время от времени звучат громкие заявления. К примеру, на этой неделе Главнокомандующий ВСУ генерал-лейтенант Вал...

"Россию можно привлечь к ответственности за срыв контрактов и поставок газа. Но проблема в том, что Европа попала в клетку к дикому зверю", - Злий Одесит

субота, 18 вересень 2021, 21:45

"На европейском рынке газа сейчас можно наблюдать не столько ажиотаж, сколько самый настоящий хаос. Через месяц должен начаться отопительный сезон, а подземные хранилища газа в ЕС заполнены менее чем на 71%", - пише блогер Злий Одесит у своєму ЖЖ, пере...