Хлопчина випадково розгледів номер міністра оборони США

Більш того - зателефонував та взяв у голови військового відомства інтерв'ю.

Джеймс Меттіс. Фото: REUTERSПро це передають Патріоти України з посиланням на New York Post. Повідомляється, що школяр, який захоплюється журналістикою, помітив номер Меттіса в травні на фотографії, опублікованій в газеті Washington Post.

На фото охоронець президента США Дональда Трампа ніс папери. На одній з них були записані номер глави Пентагону і його ім'я. Фішер переписав номер, а фотографія потім була видалена із статті.

«Я зателефонував йому, щоб переконатися, що це він, тому що мені було цікаво. І це був його голос», — сказав школяр. Інтерв'ю з міністром оборони США в результаті тривало 45 хвилин, в ході нього Меттіс поспілкувався з Фішером з низки питань, що стосуються в тому числі і зовнішньої політики.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело