Хлопець заробив купу грошей, продаючи місця в чергах

​Підприємливий підліток з Остіну заробив майже 20 тисяч доларів, стоячи у чергах замість зайнятих дорослих.

Фото: life.pravda.com.uaДесмонду Ролдану – 15. Свій бізнес він розпочав у 13, повідомляють Патріоти України з посиланням на Independent.

"Я розмовляв зі своєю родиною про те, що хочу попрацювати влітку. Але був занадто молодим, щоб отримати роботу", - пригадує він.

Його дядько згадав про те, які довгі черги треба вистояти у Franklin (мережа швидкого харчування у США). Він був готовий заплатити комусь за те, щоб той вистояв чергу замість нього. Десмонд вхопився за цю ідею і перетворив у бізнес.

Першого разу він стояв у черзі, де один покупець в середньому чекав на товар 6 годин. Потім почав пропонувати свої послуги "професійного чергувальника". Найдовша черга, яку йому довелося вистояти – сім годин під пекучим сонцем.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Как мэр Филатов схлестнулся с олигархом Пинчуком", - журналіст

субота, 4 квітень 2020, 1:00

Коронавірусна "феодалізація" України на Дніпропетровщині вилилася в альянс губернатора Олександра Бондаренка з Віктором Пінчуком, проти яких грає Борис Філатов. "Совещание президента Зеленского с олигархами, поделившее внутреннюю политику на "до" и "по...

Хіти тижня. "Розв'язавши війну проти ОПЕК, Путін не усвідомлює, що це не українська армія зразка 2014 року", - Рабинович

субота, 4 квітень 2020, 0:10

Російський фінансист вважає, що Росію та її президента в конфлікті з ОПЕК очікує "щось набагато серйозніше" за російсько-українську війну. "Зараз, розв'язавши війну проти Саудівської Аравії та інших членів ОПЕК, Путін, найімовірніше, не усвідомлює, про...