Хлопець заробив купу грошей, продаючи місця в чергах

​Підприємливий підліток з Остіну заробив майже 20 тисяч доларів, стоячи у чергах замість зайнятих дорослих.

Фото: life.pravda.com.uaДесмонду Ролдану – 15. Свій бізнес він розпочав у 13, повідомляють Патріоти України з посиланням на Independent.

"Я розмовляв зі своєю родиною про те, що хочу попрацювати влітку. Але був занадто молодим, щоб отримати роботу", - пригадує він.

Його дядько згадав про те, які довгі черги треба вистояти у Franklin (мережа швидкого харчування у США). Він був готовий заплатити комусь за те, щоб той вистояв чергу замість нього. Десмонд вхопився за цю ідею і перетворив у бізнес.

Першого разу він стояв у черзі, де один покупець в середньому чекав на товар 6 годин. Потім почав пропонувати свої послуги "професійного чергувальника". Найдовша черга, яку йому довелося вистояти – сім годин під пекучим сонцем.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Норвегия показала, как игры с газом способны сделать "Газпрому" нервы", - Анти-Колорадос

неділя, 28 листопад 2021, 15:00

"Как говорил Шерлок Холмс: "Люди вообще невнимательны". Вот даже с учетом энергетического кризиса в Европе кто-то интересовался, как там и что в плане топлива думает делать Чехия? Никто? А Швейцария? Тоже? И самое интересное, это – нормально. Мы привык...

Максим Мирович продовжує відкривати карти: Ці речі з СРСР видають у вас жебрака: позбудьтеся від них негайно!

неділя, 28 листопад 2021, 7:10

Деякі речі з СРСР можуть легко видати в людині жебрака, навіть якщо вона досить заможня. Адже іноді ностальгія бере своє, і рука не підіймається викинути сервіз з позолотою разом з сервантом, ну і балкон у багатьох як і раніше місце для зберігання того...