Хотіли "русского мира": "Так и хочется спросить крымчан: вы совсем дураки?" - Сергій Талк

субота, 27 серпень 2016, 19:53
Шляхом великих зусиль росіяни проклали кабель до Криму. Шляхом мільярдних витрат колись побудують Керченський міст. А досягнуть при цьому лише того, що і раніше було в українські часи - дорога на материк і постійне електропостачання.

Ілюстрація:e-news.pro

"Путём больших усилий, причём не с первого раза, россияне проложили кабель в Крым" - пише у своєму Facebook блогер Сергій Талк, передають Патріоти України, продовжуючи:

Путём ещё больших усилий и миллиардных расходов и бесконечных переносов они когда-то всё же построят Керченский мост. А достигнут они при этом всего лишь того, что и раньше было в украинские времена - дорога на материк и постоянное электроснабжение.

И то через несколько лет. А большего никто и не обещает. Так и хочется спросить крымчан: вы совсем дураки?

А баба Люба кстати живёт сейчас в Краснодарском крае. В Крыму цены на продукты стали ей не по карману. А пенсия грошовая.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сім ризиків і п’ять завдань для Кабміну Корецького, - Богдан Данилишин

вівторок, 21 липень 2026, 21:02

Кабмін Сергія Корецького отримує економіку з майже нульовим зростанням, інвестиційним голодом і дедалі дорожчою макрофінансовою стабільністю. Його головне завдання — перевести країну від компенсації воєнних втрат до нарощування виробничої спроможності.

НАТО визнає: Закупівлі не встигають за війною. Що це змінює для України

вівторок, 21 липень 2026, 20:20

Напередодні саміту НАТО в Анкарі заступник командувача Об'єднаного повітряного командування Альянсу генерал-лейтенант Гійом Тома визнав те, про що в кулуарах говорять давно: повітряна загроза еволюціонує швидше, ніж структури, процеси й закупівельні ци...