Хто ж винен у підвищенні цін?

Все вирішує контора під назвою НКРЕКУ

Тотальне і безперервне підвищення цін не енергоресурси, комунальні послуги і, як наслідок, цін на товари першої необхідності - хліб, молочні продукти, ліки і т.д., не можуть не викликати масу питань у населення країни, не можуть не впливати на підвищення соціальної напруженості в нашому суспільстві.

При цьому, в підвищенні тарифів на газ, світло, опалення, гарячу і холодну воду держава, виконавча влада (Кабмін) участі ніби то не бере - все вирішує контора під назвою Національна Комісія з держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ)

Хотілося б докладніше розглянути, що це за контора така, Національна Комісія, яка «паскудить в суп», по-іншому не скажеш, переважній більшості населення нашої країни.

Для початку, зробимо найпростіший хід - зайдемо на офіційний сайт цієї одіозної організації. Сьогодні неділя 5 лютого 2017 року, 10 година ранку.

Звертаємо увагу на номер останнього оприлюдненого на сайті документа - постанови, якою щось там анульовано - № 156 від 2-го лютого !! Сто п'ятдесят шість постанов випущено до 2-го лютого! З початку року відніміть новорічні та різдвяні свята, вихідні дні і вийде, що Комісія безперервно, без перерв на обід і походів в туалет, займається випуском розпорядчих документів!

А всього за 2016 рік, ця контора випустила 2456 одних тільки Постанов, різного роду. А у них є ще Розпорядження, Накази і Листи. Питається, яка ж прірва народу там сидить і плодить ці папери, якщо в році 365 тільки календарних днів і мінус вихідні та свята?

Скільки ж в день потрібно скласти документів, узгодити, виправити, переписати, затвердити і т.п.?! Причому, документи, життєво важливі для населення України - адже це ціни, які змушені платити всі ми, наші батьки і матері, пенсіонери та інваліди, відриваючи останнє від свого жебрацького існевання.

Зате, це красиво називається «економічно обґрунтованими рівнями тарифів». Хто може їх обгрунтувати, на якій підставі, та ще в такому потоці паперів ?! Там, що - працюють всесвітньо відомі економісти і вчені, визнані в усьому світі ?! А, скільки наших грошей іде на утримання цієї контори, якій дано право грабувати населення країни, постійно підвищуючи тарифи.

Я вирішив з'ясувати для себе це питання і відправився прогулятися на Шулявку, на вулицю Смоленську, 19, де знаходиться ця, з дозволу сказати, Комісія. До початку робочого дня з'явилися «комісари». Що вам сказати? На вчених людей ця публіка схожа, як я на балерину (при моєму зрості 180 см і вазі 95 кг). Одна за одною під'їжджають досить дорогі автомобілі. Азохен вей, хто ж вилазить з цих машин !!!

Мабуть, всіх цих «комісарів» можна, умовно, розділити, на п'ять класів:

- «Сільраду»: повне відчуття глибокого радянського, втім, і нашого теж, ЖЕКу. Тітки, всі в золоті, з «халамі» і широкої, як у танкера, кормою, одягнені в шкіряні пальта 86-го розміру, з яскраво-червоними обличчями, неспотвореними інтелектом і пахнуть з ранку свіжим часниковим перегаром, який забиває перегар учорашнього вечора. Справедливості заради, потрібно сказати, що таких небагато, але відчувають вони себе дуже впевнено.

- «Будинок моделей з Шепетівки»: так можна позначити тих дівчат, які складають цей клас. Особи - в фарбі, ознак розуму не зазначено, однак, шмотки дорогі, але без смаку, високі підбори, а спідниці нижче пупка на 5 сантиметрів. Мабуть, це обслуга середньої начальницької ланки.

- «Обласний будинок моделей»: ці рангом вище попередніх, смаку побільше, розуму на пару унцій теж більше, але не на стільки, щоб випускати постанови і розпорядження. Цілком ймовірно, обслуговують начальників департаментів і членів самої Комісії.

- «Офісні хлопчики»: таких багато, і судячи з усього, це - «робочі конячки»: набрати текст, знайти документ, віднести-принести, поїхати-приїхати, збігати і т.п. - Для дрібної поточної роботи;

- «Дядьки й тітки» - вік 45-55 років, застали ще радянські часи, працювати вміють, і складають основні мізки всієї цієї шайки-лійки. Однак, таких теж небагато.

У підсумку, все одно, залишилося загадкою, як ці «комісари» примудряються плодити таку прірву паперів. Звідки цифри? Звідки беруть обгрунтування під ці цифри?

А що ми очікували, якщо такою організацією, яка поставлена грабувати українців, керує, до того ж, колишній менеджер російського представництва корпорації Roshen. При цьому, він так керував, що його вигнали, в листопаді 2014 по причині (цитуємо) «незадовільних результатів своєї діяльності, не продемонструвавши високу кваліфікацію на займаній посаді менеджера»

І, взагалі, чому б їх всіх не розігнати ?! І створити при Мінекономіки відділ, де працюватимуть 10-12 чоловік і виконуватимуть ті ж функції, але не грабуватимуть населення України.

Автор Ізмаїл Заславський

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Жіноча помста: Росіянка опублікувала в мережі голі фото коханки чоловіка

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:50

Ображена дружина вирішила помститися, створивши оголошення про надання інтимних послуг зі знайденими фото. Дружина виявила в телефоні чоловіка інтимні фото іншої жінки і розповсюдила їх в мережі. Через це проти неї порушили кримінальну справу, повідомл...

Пост-пандемічні технології: Вчені розробили безконтактний сенсорний екран з прогнозованим дотиком (відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 7:50

"Сенсорний екран без дотику", розроблений для використання в автомобілях, також може мати широке застосування в світі після COVID-19, зменшуючи ризик передачі збудників на поверхні. Безконтактний сенсорний екран розробили вчені Кембриджського університ...