Кіберполіція розповіла, у якому випадку можна відновити комп'ютери після ураження вірусом Petya

Для відновлення частково зараженої системи потрібна переустановка Windows, але якщо вражена вся система, то це не допоможе.

Відзначається, що повністю заражені і зашифровані комп'ютери поки не знають як відновити. Щоб відновити частково зашифровані дані потрібно завантажити істалляціонний диск Windows і після завантаження, якщо жорсткі диски не зашифровані, завантажувальна операційна система побачить їх і можна починати відновлення, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Для Windows XP потрібно в меню вибору установки вибрати "щоб відновити Windows XP за допомогою консолі для відновлення, натисніть R" і натиснути клавішу.

Для Windows Vista потрібно вибрати пункт "Відновити працездатність комп'ютера" і в вікні параметрів ввести команду bootrec / FixMbr. Така ж команда працює на Windows 7, Windows 8 і Windows 10. Після відновлення потрібно перевірити диск антивірусними програмами. Докладні інструкції є на сайті кіберполіції.

В СБУ стверджують, що в кібератаці замішані хакери, які атакували комп'ютери в Україні в 2016 році, а це свідчить про причетність Росії.

З 28 червня комп'ютерні мережі українських державних установ і банків були атаковані програмою-вірусом Petya.A. Пізніше спроби атак цим вірусом були зафіксовані по всьому світу. Україна постраждала найбільше, на її частку довелося 75,24% випадку заражень.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як вирватися з вирви причинності

четвер, 29 лютий 2024, 7:15

У суспільних науках "вирва причинності" – це демонстрація того, як різні фактори ніби "затягують" події, призводять до визначеного результату. Придумана для пояснення результатів виборів, вона може ілюструвати і ширші суспільні процеси – які ведуть до ...

Народні прикмети на 29 лютого. День святого Касіяна Взагалі цей день забобонні пращури вважали дуже несприятливим і навіть небезпечним

четвер, 29 лютий 2024, 7:05

29 лютого, в православному календарі день пам’яті святого Касіяна. Визначний церковний діяч IV-V століть на теренах Східної та Західної Римської імперії. Іван Касіян народився близько 360 року, ймовірно, в області Скіфії, на північному Причорномор’ї т...