Відповідний ролик на своїй сторінці в Facebook оприлюднив журналіст Ярослав Жаренов, повідомляють Патріоти України.
"Заходимо в "Сільпо" на пр. Перемоги, 87, а там в торговому залі... голуб. Звичайний такий, яких багато літає на вулиці. Поруч лежать і макарони, і цукор, і печиво. Звернувся до працівників залу - відправили до охоронця, який повинен викликати адміністратора. Викликав. Прийшов не так швидко, хвилин через 5-7, а весь цей час всі працівники залу взагалі не звертали уваги на такого гостя", - зазначив автор посту.
За словами журналіста, схоже, що така ситуація в супермаркеті вже не вперше.
"Потім вийшов якийсь хлопець, якому адміністратор сказала "хлопнути на голуба", щоб той полетів. Пташка, звичайно, дала ще десь два кола пошани і лише після цього покинула магазин", - додав Жаренов.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...