
Президент Петро Порошенко звільнив п’ятох голів районних державних адміністрацій, серед них виявився чиновник Тарас Бойко, із яким він посперечався під час брифінгу в Одесі. Відповідний указ №20/2017-рп опубліковано на сайті Адміністрації президента.
Голава Ширяєвської ОДА Бойко 12 січня перебив Порошенка, коли президент говорив про вибори в об’єднаних територіальних громадах та різке збільшення їх бюджетів. Після чого Порошенко вступив з ним в словесну перепалку.
«Опустіть руку. Вам погано? Ви потім, коли будете президентом, то я вас запрошу і ви виступите замість мене », – заявив Порошенко на брифінгу Бойку, який намагався виступити.
Чиновник спробував перебити Порошенка, за що тепер і поплатився? Чи була якась інша причина?
Відгуки користувачів стали одним із найпоширеніших джерел інформації про онлайн-сервіси, включаючи гемблінг-платформи. Водночас сучасне цифрове середовище характеризується великою кількістю контенту, достовірність якого може суттєво відрізнятися. Це ст...
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...